Skocz do zawartości
Forum

zaplodnienie


jacek197

Rekomendowane odpowiedzi

11 dni przed menstruacją, to dni niepłodne. No, chyba, że jest krową i nastąpiła owulacja nadprogramowa np. w wyniku jakiegoś szalenie pozytywnego przeżycia.
A ty ile mas latek, że jusz kobietami sie zajmójesz?
Spytaj mame, to ci daaaaaaaaaaaa!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do wszyćkich

Som 2 okresy niepłodności w cyklu menstracyjnym kobiety:
1-szy tuż po krwawieniu i jego może nie być przy krótkim cyklu np. 25. gdyż miejsce dni niepłodnych dla seksu zajmie krwawienie.
2-gi 11 dni przed spodziewaną miesiączką i on jest constans. Niemniej owulacja czasem się przesuwa w górę lub w dół i można "wpaść". Notabene, choroba opóźnia owulację, zmiana klimatu na lepszy przyśpiesza.

Odnośnik do komentarza

11- tyle dni złuszcza się śluzówka macicy, w której nie zalęgła się ciąża, po czym wydalana jest z krwią na zewnątrz. I coś takiego nazywa się miesiączką od miesiąca księżycowego 28. Cykl typowej, normalnej miesiączki wynosi 28 dni . Są cykle dłuższe i one dają więcej dni do seksu, i krótsze, które dają ograniczoną ilość dni w 1-szym okresie niepłodności. Notabene, 2-gi okres niepłodności jest stały.

Odnośnik do komentarza
Gość kobieta 60

~aliam
A co to wg jest ten mikroskop owulacyjny?

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Podczas owulacji/jajeczkowania organizm kobiety "coś" charakterystycznego wytwarza i mikroskop to zauważa, Wiedzą o tym "coś" lekarze specjaliści. Ja nie wiem, poza tym nie potrzebne mi to, gdyż jestem po menopauzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...