Skocz do zawartości
Forum

Bol po stosunku I dziwna wydzielina


Gość zmartwiona98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona98

Witam!
5dni temu wspolzylam z chlopakiem. Od samego poczatku bylo to dla mnie troche bolesne. Przez caly czas nie odczuwalam przyjemnosci ale tez seks nie trwal dlugo. Mysle, ze po prostu nie bylam odpowiednio nawilzona, bo nie bylo gry wstepnej. Chlopak mial prezerwatywe, pare razy sie zsunela jednak nie do konca I zawsze ja poprawial a na samym koncu wyjal czlonka z pochwy I doszedl w gumce. Jednak nastepnego dnia bolal mnie lekko brzuch naa samym dole a kolejne dwa dni przy dluzszym chodzeniu byly strasznie bolesne nie tylko przez brzuch ale takze bolala mnie pochwa (pojawial sie bol takze przy sikaniu). Teraz, 5 dnia zauwazylam brazowa wydzieline z pochwy, delikatnie zakrwawiona, doslownie krwi jest troszke, wydzieliny tez nie ma duzo. Brzuch mnie juz nie boli, pochwa tez prawie wcale. Co to moze oznaczac? Czy to cos powaznego? Dodam, ze mam nieregularne miesiaczki ale przez ostatnie dwa miesiace mialam je okolo 18 lub 19. Wiec powinnam ja dostac za okolo 3 dni

Odnośnik do komentarza

Nie,raczej to normalna sprawa. Przy pierwszych stosunkach ,a szczegolnie z mezczyzna ktory jest hojnie obdarzony, a przy okazji brak gry wstepnej.. to wszystko moze powodowac wlasnie wystapienie krwi i bol. Nie jestem specjalistką, wiec warto upewnic się u lekarza,ze wszystko ok aczkolwiek mi się to wydaje normalne:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...