Skocz do zawartości
Forum

Mały rozmiar penisa, mężczyzna 19 lat


king331

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pisze ponieważ jestem bardzo niezaspokojony rozmiarem swojego pesnia. Mam 18 lat ( za 2 miesiące 19) i rozmiar mojego penisa to Obw:10 cm i Długość podczas erekcji 13 cm. Nie mam zarostu na twarzy nie wiem po czym mam wywnioskować czy mój organizm jeszcze się rozwija czy tam rośnie nie wiem jak to określić. Dodam że pomiary robiłem 5.05 i wymiary podałem powyżej, dzisiaj ponowiłem pomiary i są one takie same. Czy mogę liczyć jeszcze na przynajmniej 2-3 cm w długości i z 2-3 cm w objętości ? I czy to prawa że robienie pompek może pomóc w zwiększeniu rozmiaru penisa

Odnośnik do komentarza
Gość Patryk2090

Jak chcesz mieć dłuższego i szerszego penisa zażywaj tabletki ale najpierw bym się skontaktował z lekarzem na temat tych tabletek bo nie wiem czy to nie ma jakiś efektów ubocznych i na pewno nie brać rabletek z podejrzanych miejsc więc lepiej niech lekarz coś zaleci

Odnośnik do komentarza

do ciemnogrodu męskiego:
jeśli macie wytrysk=orgazm męski, to dupy nie zawracajcie jakimś tam małym chujem czy przdwczesnym wtryskiem!!!
Problemem będzie brak choćby kropli wytrysku, a tego możecie się spodziewać po 50-tce. Nara ciemnogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Patryk2090

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 20-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz zarostu w wieku 19 lat to nie licz na to,że będziesz miał zarost jak bedziesz miał 30 lat. Trochę może Ci tu i ówdzie podrosnąć jednak nie będzie to pewnie wiele. Co do powiekszenia penisa to masz szansę na toże penis wzrośnie. Na pewno jednak naturalnie nie porośnie kilka centymetrów. Zgadzam się z kolegą powyżej. Albo zaakceptuj stan rzeczy. Albo sprobuj powiekszyć penisa za pomocą wspomnianego penilarge ( najlepiej jest zaopatrzyć się w tabletki z zelem)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...