Forum Seks

Jak leczyć problem z erekcją?

~p...m

~p...m

mam problem z erekcją podczas seksu.,czy można to leczyć,a jeżeli tak,to który lek jest najbardziej skuteczny i w miare niedrogi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wart

~Wart

po pierwsze zastanów sie nad tym co może powodować u Ciebei zaburzenia erekcji. Czy jest to stres, czy może nieodpowiednia dieta. Po drugi stres rowież może mieć pewien wpływ.
Na początku polecane są środki z L argininą. Dobre działanie maja na przykład Potency therapy, ewentualnie man tabs.

~metoda nr 1

~metoda nr 1

przyczyną są zapchane blaszką miażdżycową tętnice udowe doprowadzające krew do ch*ja. Zdrowy tryb życia i prawidłowa dieta usuną problem. Szczegóły wyguglaj pod hasłem: vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć.

~prstacyklina- hormon

~prstacyklina- hormon

TEMAT: PROSTACYKLINA, WYSIŁEK FIZYCZNY, ZDROWIE, ŻYCIE.
Chronione 30.12.2000r.
P

ROSTACYKLINA – hormon znajdujący się w ściankach naczyń krwionośnycllll. Wytwarza go wewnętrzny nabłonek żył i tętnic.

Na czym polega rola prostacykliny i jaki to ma związek z biegiem po zdrowie?
Otóż krążące w osoczu krwi najmniejsze z białych ciałek zwane płytkami mają naturalną tendencję do zlepiania się. Ich rola jest w organiźmie bardzo przydatna w razie uszkodzenia naczynia krwionośnego: uszkodzenie zostaje “zalepione”, a krwawienie zahamowane. W innych warunkach tendencja do zlepiania się płytek krwi jest dla
organizmu szkodliwa. Oblepiają one ścianki naczynia krwionośnego i zmniejszają jego przepustowość . Przez naczynie krwionośne o zmniejszonej przepustowości krew przepływa z większym wysiłkiem, pokonując liczne zapory. W skrajnych przypadkach następuje zahamowanie przepływu krwi i w zależności od części ciała, gdzie to nastąpi mamy do czynienia z zawałem serca, udarem mózgu itp. Zlepianie sią płytek krwi jest też istotnym czynnikiem przyspieszającym z razu niewidoczne a z wiekiem coraz bardziej odczuwalne zmiany miażdżycowe.
Prostacyklina zapobiega procesowi “klejenia” się płytek krwi. Zdrowe naczynia krwionośne same produkują ją w wystarczającej ilości. Z wiekiem, a także z powodu wielu zaburzeń funkcjonowania organizmu, naturalna zdolność nabłonka naczyń krwionośnych do produkowania prostacykliny słabnie. Można ją uzupełnić farmakologicznie i w tym kierunku prowadzone są doniosłe badania i eksperymenty. Jednakże już w tej chwili wiadomo, że najprostszy sposób zmuszenia organizmu do produkowania większej ilości prostacykliny polega na intensywnym wysiłku fizycznym. Największym producentem prostacykliny są płuca. Zmuszanie płuc do większego wysiłku powoduje automatycznie wytwarzanie się hormonu i rozprowadzanie go z krwią po całym organiźmie. “Rozładowane” zostają wówczas “zlepy” płytek, poprawia sią krążenia, znikają lub co najmniej zmniejszają sią problemy z ciśnieniem krwi. Jedni powinni biegać, by odzyskać utracone zdrowie, inni jeśli nawet ogólnie zdrowi, by opóźnić procesy nieuchronnie związane z upływem lat.Trening fizyczny powoduje odmłodzenie funkcji organizmu – COFNIĘCIE SIĘ WIEKU BIOLOGICZNEGO!
Bieg , najnaturalniejszy z ruchów człowieka jest najlepszym przepisem na dobre samopoczucie i dłuższe życie. Lekarstwa (tabletki, zastrzyki) nigdy nie zastąpią samoregulujących się zdolności organizmu ludzkiego, jakie uruchomimy przez prosty bieg na świeżym powietrzu. Zatem biegajmy po zdrowie!! Po biegu konieczny jest prysznic hartujący dla naturalnej wit. C pobudzającej układ immunologiczny do ochrony organizmu przed infekcją chorobotwóczą.
Optymalny wysiłek fizyczny to 3 x 30 x 130

Gdzie:
3 – oznacza 3 razy tygodniowo
30 – oznacza 30` ciągiem dla efektu aerobowego
130 – oznacza bieg w takim samym tempie by serce uderzało 130 razy/minutę (minimum)
Tętno badać na tętnicy szyjnej przez 15’’ i pomnożyć wynik przez 4. Otrzyma się wynik tętna w wymaganej jednostce czyli (ud/min). Można liczyć uderzenia przez 1`, da to bardziej dokładny wynik.Dużą wygodą jest zegarek z pulsomierzem a szczytem techniki kardiolider.

~Krist34

~Krist34

Man tabs. Zdecydowanie najlepsze. Tylko polecam nie zaczynać od razu od calej tabletki. Lepiej pół.

~rafa.mateo

~rafa.mateo

Czemu tylko połowę? Zamówiłem sobie opakowanie tych tabletek, mają do mnie przyjść albo dzisiaj albo jutro ale planowałem brać tak jak na opakowaniu cała tabletkę. Mogą mieć jakieś skutki uboczne?

~krist34

~krist34

Nie będą miały żadnych skutków ubocznych ale po porostu nie ma konieczności brania całej tabletki. Man tabs to z tego co wiem najmocniejsze tabletki dostępne obecnie bez recepty. Tak więc ne ma sensu brać więcej niż pól tabletki na raz. Jesli okaże się,że nie wystarczy Ci pól tabletki to wexmiesz całą. W moim przypadku jednak okazało się,ze te pól tabletki było jak najbardziej wystarczające. Nie są tanie tak więc po co je marnowac.

~Wernonn.D

~Wernonn.D

A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu IQman. Po prostu nie mam już problemów z erekcją i tylmko to się liczy

~jogi5487

~jogi5487

Dobre mam doświadczenia z tabletkami Penigreat, na stronie drpenigreat.pl jest więcej o dawkowaniu i składnikach, poprawia potencję i ten efekt jest rzeczywiście wyczuwalny o ile się stosuje co najmniej przez ten miesiąc.