Forum Seks

Prawiczek w wieku 24 lat czy to wstyd

~Sebaa24

~Sebaa24

Siema mam 24 lata czy w tym wieku to wstyd? I czy przyznac sie do tego pannie czy nie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Myślę, że jesteś rzadkim przypadkiem, jeśli chodzi o czystość w wieku 24 lat. Nie, to nie jest wstyd. To jest powód do dumy.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
Ch00dy

Ch00dy

Też jestem 24 letnim prawiczkiem i jakoś się tego nie wstydzę ;.;

196871 ch00dy Mężczyzna, 24 lata, Warszawa
~do Kamili

~do Kamili

Do PT Kamili: a, czy z tego przypadku , nabawić się gruczolaka w sterczu i później raka, też jest powodem do dumy?

~doktórkaaaa

~doktórkaaaa

Do wszystkich prawiczków i prawiczek:
narząd nieużywany ulega atrofii lub rakowacieje!!! Myślę, że "to" trafi do Waszych muskóf

~to dopiero wstyd

~to dopiero wstyd

nie dasz chłopakom, to dasz robakom i vice versa: nie dacz dziewuchom, to to też dasz robakom.

~cyt. z netu

~cyt. z netu

"Abyśmy mogli żyć - pisze - codziennie wewnątrz i na zewnątrz naszego organizmu musi obumrzeć ok. 500 miliardów komórek. Cała powierzchnia naszego fizycznego ciała pokryta jest martwymi komórkami. Śmierć jest wprogramowana w proces życia, a organizmy żywe tylko wtedy mogą utrzymać się przy życiu, o ile pewne ich części planowo umrą. Samo życie uzależnione jest od śmierci, będącej dlań wręcz terapią! Gdyby komórki i bakterie nie umierały, w ciągu zaledwie dwóch dni rozsiałyby się po całej powierzchni Ziemi". Zdaniem Hubnera śmierć jest terapią także wtedy, gdy cały organizm ulega rozkładowi, gdyż pomiędzy nim a życiem istnieje kontynuacja świadomości.

~Asia323

~Asia323

Nie,nie wstyd.Ja pierwszy raz uprawialam seks majac 26 lat.. Jakos nie widzę powodu do wstydu.Wiekszy wstyd to przechwalanie się "ktory pierwszy zaliczył". Traktowanie kogos jak towar w sklepie to szczyt chamstwa.
Jak sie przezyje 1 raz z kims kogo się kocha,zna, fajnie się bawicie .. to są wspomnienia :)

~SEKS

~SEKS

rozładowywanie seksualne jest koniecznością biologiczną by nie chorować. Pełni rolę prokreacyjną i zdrowotną. Kto tego nie kuma teraz, to zakumka na oddziale w szpitalu.
Ciemnota poparta, za przeproszeniem, "świętojebliwością" jest przerażająca.