Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja córki


Gość matka  zproblemem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matka  zproblemem

Moja córka jest niepełnosprawna intelektualnie,do tej pory(ma 30 lat)sprawy seksualne jej nie interesowały ale 2 tygodnie temu dostała zapalenia narządów płciowych,konieczne było badanie u ginekologa i leczenie dopochwowe.Kiedy aplikowałam jej tabletki czy żel do pochwy stawiała opór,odpychała moją rękę ale po kilku razach przestała i już spokojnie to znosiła.Tydzień temu mąż wszedł do jej pokoju bo słyszał jęki,krzyki a ona leżała z nogami szeroko i wkładała sobie palec...byliśmy w szoku...zawstydziła się,myślałam że już tego nie zrobi.Dzisiaj podczas kąpieli włożyła sobie tubkę pasty do zębów i nie mogła jej wyjąć a mi nie pozwoliła się dotknąć,pojechaliśmy z nią na dyżur ginekologiczny,mąż ją zaniósł na rękach bo nie mogła siadać,takiego wstydu nigdy nie przeżyłam,musiałam ją trzymać jak lekarz jej to wyjmował bo była pobudzona,rzucała się.Zrobiono jej płukanie pochwy i odesłano do domu z zaleceniem wizyty u psychiatry,muszę jej aplikować żel bo ma podrażnione miejsce intymne.Boję się że to leczenie dopochwowe ją rozbudziło seksualnie,ona wcześniej nie potrzebowała takich bodźców.Wiem już do czego używała łyżeczek czy szczoteczki do zębów które znalazłam w jej łóżku,ona to planuje,zbiera różne przedmioty,i co najgorsze nie kontroluje dźwięków wydawanych przy tym,jęczy czasem aż krzyczy.Ale ona często tak się zachowuje,np.jak ją boli głowa czy ząb,czasem bez powodu,do głowy by mi nie przyszło że te wieczorne krzyki są wywołane onanizmem.Do tej pory była dotykana w miejsca intymne tylko przeze mnie i tylko podczas podmywania i nie było aż takich emocji,zaczęło się od zakładania tabletek,wkładanie palca 2 razy dziennie ona chyba to polubiła i penetruje swoją pochwę czym się da,tym bardziej że ma błonę dziewiczą bardzo elastyczną-lekarz mi to pokazywał jak ją badał.To jest osoba na poziomie umysłowym kilkuletniego dziecka,tłumaczenia nic nie dają,na pytanie czy ją to boli odpowiedziała że tak a mimo tego robi to!Tłumaczyłam jej żeby to robiła jednym palcem delikatnie,boję się że może dojść do przebicia pochwy jakimś przedmiotem,czy psychiatra coś pomoże jak ona nie chce o tym rozmawiać ani ze mną,ani z ginekologiem?

Odnośnik do komentarza

Droga i biedna matko. Dla chwili przyjemności seksualnej, modliszek daje się żywcem pożreć samicy!! Jest to tak silny popęd, że wyrugujesz tego. Zatem, jedyną radą, to kup jej odpowiednio grube dildo, lubrykant KY i naucz osiągać orgazm delikatnym pocieraniem łechtaczki i punktu G. Równolegle przestrzegajcie mycia genitalii, gdyż śluz wytworzony podczas orgazmu będzie doskonałą pożywką dla bakterii, i może zachorować na zapalenie narządów rodnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Barbara 111

Miałam taki sam problem z moją córką( upośledzenie umysłowe).Długo nie mogłam się przemóc,ale posłuchałam rady lekarza i sama rozładowuję napięcie seksualne córki.Dziewczyna nie spała po nocach,tarła pupą po łóżku,była agresywna,miała bóle brzucha,lekarz w przychodni powiedział że brzuch w porządku ale żebym zdjęła córce majtki bo chce obejrzeć jej krocze.Okazało się że narządy płciowe są przekrwione,srom cały zaśluzowany i mokry,córka była tak silnie podniecona że była bliska orgazmu.Teraz jak rozładuję ją wieczorem to przesypia całą noc,w dzień jest spokojniejsza.Pomóż córce delikatnie palcem,jeśli to nie wystarczy możesz spróbować cienkie dildo,ale lepiej zwiń ciasno bandaż elastyczny,1 lub 2(zależy jak duży ma otwór w błonie),nałóż na to prezerwatywę,posmaruj żelem i wsuń do pochwy obserwując jej reakcję.Jeśli zaboli,przerwij i zmniejsz grubość bandaża.Masuj ją aż pojawią się skurcze pochwy lub aż sama da ci znak że już wystarczy.Jeżeli jej nie pomożesz,nierozładowane podniecenie może powodować problemy psychiczne i dolegliwości ze strony narządów płciowych i problem będzie się pogłębiał.Mi lekarz powiedział że u kobiety niepełnosprawnej delikatna palcówka jest wskazana chociaż 2 razy na tydzień,chociażby po to żeby badanie ginekologiczne nie było traumą,kobieta musi być przyzwyczajona do dotyku w okolicach intymnych.

Odnośnik do komentarza
Gość lekarstwoo

nierozładowane napięcie seksualne u mężczyzn przyczynia się między innymi do prostatyzmu, później raka prostaty. Nierozładowane napięcie u kobiet przyczynia się do nerwic, guzów w macicy, jajnikach i wreszcie raka.
Zatem umiejętna masturbacja, jeśli nie ma szans na normalny seks, jest lekarstwem.

Odnośnik do komentarza

Musisz przyjąć do wiadomości że twoja córka ma potrzeby seksualne jak każda kobieta,tylko nie ma możliwości ich zaspokoić.Tłumienie tego,udawanie że nic się nie dzieje nie ma sensu -wkładanie przedmiotów do pochwy może się skończyć bolesnym urazem.Musisz nauczyć córkę bezpiecznej masturbacji,tak aby nie robiła sobie krzywdy.Skoro piszesz że nie rozumie tłumaczeń,po prostu zrób to za nią,tak będzie chyba najbezpieczniej w jej sytuacji.Nierozładowane napięcie seksualne będzie się odbijać na jej zdrowiu a tego chyba nie chcesz.Nie zawsze musi to być palcówka,czasem wystarczy pomasować wejście do pochwy.Pamiętaj o zachowaniu intymności.Jęki i krzyki nie muszą świadczyć o tym że ją boli,czasem to poprostu objaw silnego podniecenia.Po wszystkim daj jej trochę czasu,niech poleży,wyciszy się,potem koniecznie umyj jej narządy płciowe aby nie zasypiała ze śluzem na sromie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...