Forum Seks

średni penis

~poitr

~poitr

Mam problem mój penis jest średni , co robić? Nie jest wielki ani mały...jest średni!!! Ciągle o tym myślę i nie daje mi to spokoju .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do biedaka

~do biedaka

obetnij brzytwom i wyżóć do kosza na śmieci, zgłoś się na zakonnika, bo z seksu bedzie wielki ch*j

~Piotr q

~Piotr q

Po prostu się nie przejmuj i żyj dalej. Jeśli wszystko jest e normie, to w porządku i tyle.

~sredni

~sredni

Aj tam. Mój ma wzwodzie 16cm i nie narzekam. To chyba własnie średni rozmiar, ale pamietam jak za dzieciaka kąpałem się na plaży to różne laski tylko patrzyły się na moje slipy i robiły wielkie oczy, plotkowały o jego wielkości i podhihiwały po kryjomu, więc chyba ogólnie rzecz biorąc nie mam o co się martwić.
W zwisie mam duże jaja i odstający członek (choć jest wtedy malutki) i w majtkach wygląda to dość imponująco. W szkole laski mnie macały w kroczu na przerwach tak im sie podobało.

~do średniego

~do średniego

duży ch*j by stanąć, zabiera krew mózgowi i można na dupie zemdleć i se wstydu narobić

~Do średniego

~Do średniego

cyt.
za dzieciaka kąpałem się na plaży
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Co Ty pierdolisz, plaża, to piasek, więc jak świnia w piasku się babrałeś/kąpałeś?

~średni

~średni

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~swiniajacek80

~swiniajacek80

sredni pisze że laski go po kroczu macały w szkole , ale extra !!! , u mnie w szkole 20 lat temu to się macało dziewczyny ... ale czasy się zmieniają , kobiety mają równe prawa i też chcą macać facetów po genitalich , jakie to piękne.