Forum Seks

czy tabletki na powiększenie penisa są skuteczne i bezpieczne?

~rokoko

~rokoko

Chciałbym poznać opinię ekspertów o tabletkach na powiększanie penisa. Jestem niezadowolony ze swojego rozmiaru (12,5 cm we wzwodzie, 6cm w zwisie) . Czytałem o tabletkach które mają w 100% naturalny skład, nie wywołują skutków ubocznych i powiększają i 2-3 cm w ciągu miesiąca. Tyle by mi wystarczyło. Jednak nie chcę ryzykować jeśli to niebezpieczne. Czy takie tabletki naprawdę są skuteczne? Czy nie wywołują skutków ubocznych i są bezpieczne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do chłoptasia

~do chłoptasia

chłopie, jeśli masz wytrysk i wytrzymasz z erekcją minimum 10 minut aż dziewczyna osiągnie orgazm, albo spuścisz się tyle razy by suma tarcia wyniosła 10 minut, to se dupy nie zawracaj, tylko kopuluj. Notabene, każda chemia wprowadzona do organizmu jest nowotworotwórcza. Urośnie Ci w prostacie gruczolak a później zrakowacieje , wytną Ci prostatę, i będzie po jakimkolwiek seksie.
Zrozum, łechtaczka dziewczyny leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy ch*j nawet 5 cm byleby nie sfalczał po wytrysku przed 10. minutami, gdy tyle czasu stymulacji łechtaczki wymaga dziewczyna by szczytować.
Poza tym duży penis, to ból dla dziewczyny, a dla ciebie możliwość omdlenia na dupie, gdyż zabiera on krew mózgowi by stanąć.

~rokoko

~rokoko

Problem tez z ta erekcja. Staje ale niezbyt jest twardy. Poza tym nie mam porannych erekcji ani takich niespodziewanych w ciągu dnia.

Złotarączka

Złotarączka

Takie tabletki nie są skuteczne. Jedyną efektywną metodę wydłużenia penisa stanowi odpowiedni zabieg chirurgiczny, obarczony jest on jednak ryzykiem uszkodzenia organu. W dodatku wydłużeniu nie towarzyszy proporcjonalne pogrubienie, zatem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest akceptacja status quo. Masz szczęście, że Twój penis mierzy 12.5cm we wzwodzie! Może zatem dosięgnąć punktu G i nie będzie przysparzać dyskomfortu kobietom lubiącym płytką penetrację.

--

PSALM 91

181732 zlotaraczka Mężczyzna, 50 lat, Ciechocinek
Crowley

Crowley

Gdyby jakiekolwiek tabletki, żele, bądź inne produkty pomagały na wzrost przyrodzenia, to nie byłoby opcji operacji.
Myślę, że podobnie jest u kobiet z biustem - tylko implanty go powiększają. 12,5 cm, to jest praktycznie norma, jeśli chodzi o Polaków. Poczytaj sobie o naprawdę małych członkach, a wtedy zaczniesz się cieszyć ze swojego rozmiaru.

200604 crowley Mężczyzna, 32 lata, Koniec Świata
~poprafka

~poprafka

cyt.
więc wystarczy siurek 5cm byleby smerał łechtaczkę minimum 10 minut aż ona dozna orgazmu.
[/
Dozna orgazmu nie ona/łechtaczka, tylko kobieta w mózgu swoim w Ośrodku Rozkoszy, za pośrednictwem właśnie łechtaczki.

~Witold43

~Witold43

Ze środków poprawiających jakość życia seksualnego mogę polecić IQman Sprawdziłem sam na sobie i jestem bardzo zadowolony.Różnica jest bardzo duża między tym co było a tym co jest teraz.

~lucjsk

~lucjsk

Skąd te informacje o tym,że tabletki nie powodują powiekszania? Skoro jest tyle ich na rynku i ktoś je kupuje to jednak efekty są. Wystarczy sobie poczytać informacje o tym co piszą w sieci.

~gups

~gups

Tak z ciekawości. Sam brałeś,ze możesz napisać,ze dzialają?

~Wniosek

~Wniosek

Żadnych tabletek! Tylko systematyczne wyciąganie /lub obciąganie/ może ci pomóc.

~lucjsk

~lucjsk

Owszem i powiekszenie było;. 3 cm Nie takie jak w reklamie ale było i to najważniejsze. A przyznam,że również podchodziłem do całego tego tematu sceptycznie. Jednak uznałem,że wyprobuję. Najwyżej stracę kasę ale przynajmniej bedę pewien.

~do mariuszka

~do mariuszka

niedrogi, acz debilny mariuszku. najlepiej weź coś na powiększenie musku, boś debil w tej materii. Pizda nie wyczuwa grubości ani długości, jej potrzebne jest tarcie chujem minimum 10 minut by się spuścić. Tak, tak, pizda tesz ma wytrysk.

~do mariuszka

~do mariuszka

kobieta jak się masturbuje palcem, to ile ten palec ma, jest gruby i długi? Palec serdeczny kobiety ma >7 cm i średnicy
>1,5 cm i jakoś takim paluszkiem wyzwala se orgazm, więc odpowiedz se sam na swoje debilne pytanie. Gruby i długi chuj jest potrzebny babie jak dziura w moście; a jarają się nim debile podobni do ciebie mariuszku. buaaaahhhhaa

~farfal

~farfal

Penis Complete. Pełne 4 miesiące kuracji. Pierwszy miesiąc efektów zero ale nie nastawiałem się na to bo inni również pisali,że efektów od razu nie ma. Ale od drugiego miesiąca widziałem,ze erekcje były znacznie większe, częstsze i penis sukcesywnie się powiekszał ( na początku tylko we wzwodzie, potem również w spoczynku).

~gusters

~gusters

Witam wszystkich. Aktualnie zaczynam kurację tabletkami Penilarge. Kupiłem jak na razie jedno opakowanie. Czy to wystarczy aby zobaczyć efekty?

~onkaY

~onkaY

Tylko seria lewatyw może ci skuteczne i bezpieczne powiększyć penisa.

~adam289

~adam289

Testuję ostatnio dr Penigreat i póki co efekty są fajne, jestem zaskoczony na plus. Rośnie, bez żadnych skutków ubocznych i to jest najważniejsze. Bo różne się opinie czyta o tych środkach na potencję, że albo efekt jest placebo, albo faktycznie się poprawia ale z niefajnymi skutkami dodatkowymi dla zdrowia.

~brandlon

~brandlon

Raczej nie. W pierwszym miesiącu możesz zobaczyć poprawiona erekcję oraz ogólnie mocniejsze erekcje. Jest też minus. Będą bywały niespodziewane erekcje. Ale powiekszenie penisa zaobserwujesz dopiero po drugim albo i trzecim opakowaniu.

~gusters

~gusters

Raczej nie. Działanie powiększające mają głównie penilarge. Są to jedne z mocniejszych tabletek na powiększenie tak więc działanie przy dłuższej kuracji na pewno będzie (zresztą producent daje Ci gwarancję, że jak nie będziesz zadowolony to możesz tabletki zwrócić, a skoro nie byłby pewien działania to na pewno takiej gwarancji by nie dał). Sam żel jednak jest przydatny do redukowania rozstępów. Jeśli powiększenie następuje dość szybko, to mogą się pojawić. Nie są groźne ale jest to jednak jakiś defekt estetyczny. Żel im zapobiega.