Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem jaką mam orientacje


Gość Anonimowo12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowo12345

Witam. Mam na imie Tomek mam 17 lat. Mam problem od wczoraj zastanawiam się nad moja orientacją i nie wiem kim jestem. Zawsze myślałem że jestem 100% hetero nie wiem już sam nigdy nic nie czułem do żadnego chłopaka a do dziewczyny owszem. Zaznacze że mam koleżankę w której kiedyś byłem mocno zakochany ale niestety urwaliśmy kontakt jednak czasem wyjdziemy gdzieś się przejśc i wraca mi wszystko to co do niej czułem ale to tylko chwilowe. Zawsze jak z nią rozmawiam to czuje sie zestresowany ;) do chłopaka nigdy nie czyłem czegoś takiego ale wczoraj przyszły mi jakieś dziwne myśli do głowy i całą noc nie spałem bo myślałem że jestem gejem nie wiem czemy ak jakoś weszło to do mojej głowy. Dodam jeszcze że planuje w przyszłości załozyc rodzinę i mieć dziecko. Proszę o pomoc bo juz nie weim co mam ze soba zrobić. Wiem że homoseksualizm nie jest niczym złym ale jednak, wolał bym wybarac rodzinę.

Odnośnik do komentarza

Daj sobie czas, moze to tylko przejsciowe myslenie zwiazane z okresem dojrzewania, burza hormonow...a jesli nie to pamietaj ze bycie homoseksualista to nic zlego I nic przed czym powinno sie uciekac. Zycie jest jedno i chodzi w nim o to zeby byc szczesliwym...
A wczesniejszy komentarz - brak slow...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...