Skocz do zawartości
Forum

Chyba przesadzam, ale sie bardzo boje


Mikama

Rekomendowane odpowiedzi

Hej moi drodzy , mam 18 lat i pare razy współżyłam z moim chłopakiem ,dwa miesiące temu również bardzo obawiałam sie ciąży, ale niepotrzebnie.
Uprawiamy seks z prezerwatywą durex Classic +przerywany, robiliśmy to 11 sierpnia w dzień zakończenia mojej miesiączki ( mam 30/31 dniowy cykl, oraz kalendarzyk pokazuje mi ze nie miałam dni płodnych ) jak już mówiłam chłopak nie doszedł we mnie i miał prezerwatywę , pare dni po stosunku dostałam brązowego wręcz brunatnego 5 dniowego plamienia a okres mam dostać około 6 września, boje sie przez to brązowe plamienie ( ale czytałam ze takie występuje w przypadku infekcji bakteryjnych ) dodam ze wystąpiło takie samo miedzy okresami miesiąc temu .

Kończąc , boje sie jednak ze mogło dojść do zapłodnienia chociaż mam nadzieje ze jest to w moim przypadku niemożliwe.

Rano mam normalny płaski brzuch a wieczorami staje sie on nadęty, nie zwracałam uwagi wcześniej na ten brzuch dopiero jak zaczęłam sie martwić, możliwe ze po prostu mi sie przytyło ale na wadze jest zawsze mniejwiecej tyle samo.

Dobra nie będę was już zanudzać, moje pytanie to czy jest możliwość ciąży, jak duża + o czym mogą świadczyć moje brązowe parodniowe upławy

Odnośnik do komentarza

w ciazy nie jestes, plamienie moga byc infekcja wiec i tak czeka cie ginekolog a na przyszlosc zabezpieczaj sie czyms lepszym niz gumka ktora lubi spadac czy pekac.. pogadaj z lekarzem niech porobi ci badania i cos przepisze, dobre sa tabletki z mala iloscia hormonow jak na poczatek typu belara.. przy tabletkach nie bedziesz sie stresowac niepotrzenie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ghghghghg544

jeżeli brzuch robi się nadęty to oznacza że masz dużo gazów , dieta grochowa ci nie służy , naszej atmosferze również. Poważnie zastanów się nad zmianą diety ponieważ swoim co2 przyczyniasz się do topnienia pokrywy lodowej na Antarktydzie.

Odnośnik do komentarza

Dobra nie będę was już zanudzać, moje pytanie to czy jest możliwość ciąży, jak duża + o czym mogą świadczyć moje brązowe parodniowe upławy
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ciąża wykluczona na 100%.
Plamienie wynikiem jakiejś infekcji i stanu zapalnego, a być może nadżerki szyjki macicy. Ginekolog obowiązkowym bo nadżerka może zrakowacieć, a w zasdzie jest to pewna forma raka, którą trzeba koniecznie wypalić. Inne leczenie oprócz wypalanki jest już niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Gość antykoncepcjaa

po usunięciu nadżerki, zastanów się nad taką formą antykoncepcji, by przyjmować spermę do środka, gdyż ona ma właściwości lecznicze. Notabene, u kobiet6 przyjmujących nasienie do środka, zauważono mniejszy odsetek raka szyjki macicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...