Skocz do zawartości
Forum

bisex


krzychos

Rekomendowane odpowiedzi

witam
od kilku lat zaobserwowalem u siebie zainteresowanie ta sama plcia,czyli meska
jestem zonatym,kochajacym swoja zone,odpowiedzialnym mezczyzna
zona odkryla moja odmirnnosc,ale mimo wszystko chce mi pomoc,nie chce odejsc
jak mamy leczyc moja slabosc i czy mamy szanse na uzdrowienie naszego malzenstwa?
mam 56 lat i 35 lat zwiazku za soba.Kocham moja zone nad zzycie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej.
Endriu

Odnośnik do komentarza

Co ty chcesz naprawiać ? żona cię i tak już nie kocha,bo po tylu latach ludzie są ze sobą tylko z przyzwyczajenia.Miłość ma łączyć ludzi w celu kopulacji,w celu przedłużenia gatunku,potem się wyłącza.A tak szczerze to jesteś bi i co z tego ?Jesteś już stary,przecież nie polecisz sobie kochasia szukać czy kochanki.Sorry typie ale w starym aucie sie silnika nie wymienia.

Odnośnik do komentarza

Tutaj sie nie trzeba rejestrować żeby posty dodawac i wątki.Nie ma tu też lekarzy jak co niektórzy blyskotliwi uważają.Ot taki ja tu siedze żeby sobie poczytać problemy innych,pośmiać sie z nich przy otwieraniu kolejnej butelki w samotnosci i poczuć lepiej ze swoim marnym życiem.Tak to właśnie z tym forum jest.Chujnia,nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość do krzycha

Jeżeli ci staje i zdolny jesteś spuścić się tylko w dupie faceta, a nie chcesz rzucić żony albo być rzucony, to kup se dildo i odpowiedni lubrykant; i kopuluj z żoną wyzwalając jej wiele orgazmów pod rząd. Jak będziesz to robił po ciemku, to nie zauważy różnicy, a nawet pochwali, że taki twardy, i długo wytrzymujesz bez wytrysku. Możesz kupić też dildo, które będzie ejakulować sztuczną spermą.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Uważaj, bo na penisie możesz przywlec bakterie z dupy faceta i zarazić cipę żony. A tak po prawdzie, po chuj ci faceta dupa, jak dupa żony tak samo śmierdzi i masz ją na zawołanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...