Forum Seks

Szybkie dochodzenie podczas masturbacji ,a prawdziwy stosunek?

~Boredoo

~Boredoo

Witam mam 17 lat , podczas masturbacji dochodzę bardzo szybko nawet po minucie przy wysokim podnieceniu .Boję się ,że w prawdziwym stosunku nie dam rady i dojde bardzo szybko .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~uy8

~uy8

Pochwa mniej stymuluje penisa niż własna ręka więc może aż tak źle nie będzie. Ale jeśli będziesz sie stale masturbował przez lata to później z kobietą wogóle nie będziesz miał własnego orgazmu i pozostanie ci tylko walenie

~robinsonik

~robinsonik

Jak czytam takie rzeczy to się zastanawiam dlaczego to nie działa u mnie. Czy podczas masturbacji czy z partnerką, ja bardzo szybko dochodzę. To jest jakiś koszmar. Może w pochwie jest mniejsze tarcie ale w seksie nie chodzi o tarcie tylko podniecenie. Jestem zawsze bardzo mocno pobudzony i podniecony a to nie raz powoduje wytrysk nawet podczas lub kilka sekund od włożenia.

~Wojtek5

~Wojtek5

No i naprawdę ,robinsonik,nie umiesz sobie z tym poradzić ,czy nas podpuszczasz?

~do buraka

~do buraka

drogi koniobijco; rada: 3 wytryski szybkie do pochwy i 4-ty na tyle się opóźni, że zarżniesz babę na śmierć, a sam się nie spuścisz. kumasz buraku? Problemem będzie brak choćby kropli wytrysku, gdyż męski orgazm= wytrysk spermy.

~Do PT Buraków

~Do PT Buraków

do buraków: wstrzymywanie wytrysku tak długo aż baba osiągnie orgazm i zacznie kwiczeć, grozi prostatyzmem i później rakiem prostaty. Zatem tryskać spermą ile się da, by pi*da i ch*j mał dobty poślizg,

~krisp

~krisp

Duza szansa na to,że własnie tak sie szybko dojdzie. Sam tak mam, że jeszcze szybciej dochodzę z laską niż nawet sam ( szczególnie jak robimy to przy włączonym świetle, wtdy jestem o wiele bardziej podniecony hehe). NIc fajnego generalnie, szczególnie jak się włozy i od razu tryska, ale znalazłem swojej sposoby na to;
masturbacja przed stosunkiem, drugi raz jest już dłuższy
myslę o czymś innym
i oc wipes ( jak nie zapomnę) . Sa to chusteczki nasączone środkiem znieczulajacym tak wieć można o wiele dłużej.

~kristpt

~kristpt

Pewnie, ze tak. Tylko na początku smarujesz sobie penisa chusteczką ( albo dziewczyna jeśli chcecie aby to była taka gra wstepna). Odczekasz te 10 minut, możesz się wtedy zresztą zająć lasą. Potem guma i możecie robić to o wiele, wiele dłuzej.

~groytu87

~groytu87

Nie wiem czy Ci sie spodoba , ręka co innego i genitalia żeńskie też co innego , może Ci sie nie spodobać jak np mojemu koledze ze studiów który stwierdzil że sex z kobietą to przeżytek ... , ale zaryzykuj.

Ch00dy

Ch00dy

proponuję poćwiczyć mięśnie kegla i parę ćwiczeń tantrycznych na koncentrację i przemianę energii spermy na energię twórczą, pomaga ;)

196871 ch00dy Mężczyzna, 24 lata, Warszawa
~kristpt

~kristpt

Nie wiem szczerze powiedziawszy. Sam zamawiałem przez internet i taka opcja zamawiania o wiele bardziej mi pasuje niż kupowanie stacjonarnie. Nikt nie wie co kupuje, jakie mam problemy a jednak kupowanie czegoś takiego o czymś świadczy. Wpisz sobie oc wipes w google i wyskoczy Ci spora lista sklepów w których to dostaniesz.