Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia i orgazmu przy pieszczotach


Gość Elmoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo duży problem.

Jestem z chłopakiem od ponad pół roku.
Mam 19 lat, natomiast on 22 lata.
Gdy pieści mnie, nigdy nie mogę dojść do orgazmu. Nie jestem podniecona.
Swego czasu bardzo często się kłóciliśmy między innymi o zdradę.
Bardzo go kocham i chciałabym aby sytuacja się zmieniła. Bardzo chciałabym odczuwać przyjemność z pieszczot, ponieważ jeszcze nie uprawialiśmy seksu, i boję się że wtedy sytuacja się powtórzy. Co zrobić aby zacząć odczuwać przyjemność ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość franiaAnia

może gdy dochodzi do zbliżenia podswiadomie myslisz o jego zdradzie i to blokuje Ci uzyskanie przyjemnosci? porozmawiaj z nim o tym, badzcie szczerzy wobec siebie, niech wie, ze to nie jego wina ani nie Twoja, po prostu musicie sie zgrac, moze sprobujcie kolacje, randke, cos co Was rozochoci do namiętności

Odnośnik do komentarza

Każdy związek przechodzi etap docierania się. Więc głowa do góry. Nie bój się mówić o tym co czujesz, może masz jakieś fantazje, które chciałabyś wypróbować, naucz go w jaki sposób ma cię pieścić. W chwili czułości nie myśl o niczym innym tylko o tym, że jesteście tu i teraz. Nie ma sensu rozmyślać o niczym innym, bo czar pryśnie.

Odnośnik do komentarza

Być może problemem jest blokada, która tkwi w Tobie po przykrych sytuacjach i pomimo, że nie myślisz o zdradzie w trakcie pieszczot, to gdzieś to w Tobie pozostało i odzywa się podświadomie. Dobrze by było przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem. Najlepiej wyjaśnić sobie pewne sprawy ostatecznie i starać się zamknąć przeszłość, aby cieszyć się przyszłością.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...