Skocz do zawartości
Forum

Jakiej orientacji jestem?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 16 lat i nie wiem jakiej orientacji jestem.A więc tak dawno temu pierwszy raz obejrzałem film gejowski i trochę mnie podnieciło,a czasami masturbowałem się do nich.Szybko jednak znudziło.Teraz oglądam głównie filmy erotyczne heteroseksualne,lecz czasami mam ochotę poglądać penisy.Nigdy bym nie pocałował,dotknął i uprawiał seksu z chłopakiem bo to obrzydliwe.Chciałbym założyć rodzine.Dziewczyny także mnie podniecają ale trochę mniej niż penisy.Jak widzę dużego faceta to myśle jakiego ma

Odnośnik do komentarza

Mnie jakoś miejsca intymne i piersi nie kręcą u kobiet i co miałbym powiedzieć że coś ze mną nie tak? Za to bardzo podniecają mnie ich nogi, muszą być opalone i zgrabne. Tylko piękne nogi doprowadzają mnie do orgazmów i ciągle marzę o nich. Zakochuję się zawsze najpierw w nogach dziewczyny potem dopiero w całej reszcie.

Odnośnik do komentarza

Jesteś w okresie dojrzewania to dopiero kształtuje się twoja seksualność. To czy będziesz gejem czy hetero okaże się w przyszłości. Znam geja co za młodu chodził z dziewczyną, a potem sie przestawił.

Myśle że jesteś normalny tylko troszeczkę zboczony i tyle.
Znajdź sobie super ładną seksowną dziewczynę to pewno hormony ci zabuzują właściwie. Mnie w ogóle nie kręcą przeciętne dziewczyny i nawet nie mógłbym z takimi uprawiać seksu nawet gdyby się same narzucały. Odrzuca mnie poprostu od takich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...