Skocz do zawartości
Forum

Czy to moze byc ciaza?


Gość Niepewna1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepewna1111

​Hej, chcialam zaczac od tego ze jestem dziewica, probowalismy uprawiac z chlopakiem seks 5 sierpnia w prezerwatywie jednak tak mnie bolalo ze przestalismy. Nie bylo penetracji ani wytrysku. Jednak piescilismy sie troche, dotykal penisem moich miejsc intymnych jednak bez penetracji i jak powtarzam wytrysku nie bylo. Raz mo wsadzil palec w pochwe tylko raz. Okres spoznia mi sie juz 5 dni... Nie wiem, czy jest mozliwe zebym byla w ciazy czy sobie to wmawiam? Nie moge spac ani nic ciagle sie stresuje... Wiem ze stres tez opoznia okres i zdarzalo mi sie to wiele razy ale pierwszy raz mam chlopaka i sie martwie xd Dodam ze juz dawno skonczylam 18 lat. Chcialam dodac ze test wyszedl negatywny ale jak czlowiek sie wkreci xd Kiedy z ppwodu duzego stresy, matura czy cos nie mialam okresu nawet przez miesiac, wiec sama juz nie wiem xd

Odnośnik do komentarza
Gość pewny seks

do cielęcia:
!/umyć cipkę i siurka
2. wybrać dzień niepłodny, włożyć do pochwy globulkę Oval Patentex, wtedy może się spuścić do środka bez ryzyka ciąży
3., gdy chcecie seksić w dniu płodnym, dodatkowo prezerwatywa i KY
4. po seksie w wytryskami umyć genitalia, bo ędziecie "jechać" śledziami zgniłymi.
Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem regularnego okresu i pełnego zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...