Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny z prostytutką a możliwość zarażenia wirusem


Gość Oral1111111111111111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oral1111111111111111

Mam 45l.
Wczoraj byłem u prostytutki. Uprawialismy seks oralny i klasyczny.
Ja liżałem jej cipkę długo, później ona robiła mi loda. Doszłem w jej ustach. Nie używałem prezerwatywy przy oralnym ani przy klasycznym. Dodam jeszcze że w trakcie seksu całowaliśmy się długo i namiętnie a na sam koniec liżałem jej piersi.
Mówiła że jest zdrowa.
Pojawiły się u mnie białe kulki na języku
Czy mogłem zarazić się HIV?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Ja jak jestem sama w domu i napalona, rozbieram sie do naga, wlaczam jakis fajny film erotyczny, zaczynam sie dlugo cala piescic, jak juz moja cipka jest mocno mokra, biorę moje 2 wibrujące jajeczka, jeden wkladam do srodka a drugim pieszcze lechtaczke, patrząc na filmik, gdy czuje ze orgazm się zbliża, wylaczam wibracje, chwile czekam i znowu wlaczam i tak kilka razy, na koncu juz nie moge wytrzymac i jade do konca, odlatuje na maksa, mam wtedy mega orgazm, robie to tylko wtedy jak jestem sama w domu bo inni domownicy by na pewno uslyszeli moje krzyki podczas szczytowania, bo przy takich orgazmach nie kontroluje siebie. Ech, ale nabralam teraz ochoty na moje jajeczka, ale niestety nie jestem dzisiaj sama:(

Odnośnik do komentarza
Gość Oral1111111111111111

~Mahometka_A
Ja jak jestem sama w domu i napalona, rozbieram sie do naga, wlaczam jakis fajny film erotyczny, zaczynam sie dlugo cala piescic, jak juz moja cipka jest mocno mokra, biorę moje 2 wibrujące jajeczka, jeden wkladam do srodka a drugim pieszcze lechtaczke, patrząc na filmik, gdy czuje ze orgazm się zbliża, wylaczam wibracje, chwile czekam i znowu wlaczam i tak kilka razy, na koncu juz nie moge wytrzymac i jade do konca, odlatuje na maksa, mam wtedy mega orgazm, robie to tylko wtedy jak jestem sama w domu bo inni domownicy by na pewno uslyszeli moje krzyki podczas szczytowania, bo przy takich orgazmach nie kontroluje siebie. Ech, ale nabralam teraz ochoty na moje jajeczka, ale niestety nie jestem dzisiaj sama:(

Ja bardzo chętnie bym Ci zastąpił te jajeczka :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie ,jak mogłes lizac pizde prostytutce wiedzac o tym ze kilka godzin ,ewentualnie wczesniej siedziało w tej piczce kilka kutasow,kim ty jestes,teraz gdy bedziesz mial seks z nastepna kobieta mozesz zarazic.czy ci faceci wszyscy tacy sami,cos strasznego,idz do lekarza ,na twoim fiucie rozwija sie choroba...

Odnośnik do komentarza
Gość nieeeeeeeeeeee

~pytanie do
Witam. Mam pytanie czy dziewczyna ma orgazm jak ma siusiaka w buzi

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Nie, musi dodatkowo mieć stymulowaną pi*dę dildem lub ch*em. W okresie dojewania coś takiemo może się zdarzyć: na sam widok chłopiec ejakuluje, dziewczyna lubrykuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...