Skocz do zawartości
Forum

Problemy z erekcją


Gość Piniek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nietypowy problem. Mam 27 lat. Około 3 tygodni temu zaczał sie u mnie problem z osiągnięciem erekcji podczas stosunku. Powiedziałbym ze problem nastąpił nagle z dnia na dzień i był poprzedzony wczesniej przez 2-tygodniowy dość intensywny okres życia seksualnego (seks był codziennie przynajmniej raz, a nawet dwa razy dziennie). Jednak nagle zacząłem odczuwać zmniejszenie popędu i do tej pory problem nie zniknął, utrzymuje sie na takim samym poziomie. Nie zmieniłem trybu życia ani diety, nie palę papierosów w ogóle, alkohol od czasu do czasu tylko okazjonalnie. Nie zmieniłem partnerki, nie mam żadnych nowych stresów które powodowałyby u jakaś blokadę psychiczną. Zawsze byłem osobą o duzych potrzebach i do tej pory prowadziłem bardzo udane życie seksualne. Nie odczuwam żadnych bóli ani dolegliwości. Byłem u urologa, zlecił badania poziomu testosteronu i moczu, wszystko wyszło wręcz wzorcowo (testosteron 642 przy normie około 230 do 830 więc jest nawet bliżej górnej granicy). Nie mam pomysłu co może mi dolegać a najbardziej dziwi mnie że problem pojawił się nagle z dnia na dzień. Ostatnio zmniejszyłem tempo, dałem czas na odpoczynek ale mimo to nie widzę poprawy. Erekcja przeważnie sie pojawia ale jest chwilowa i słaba. Rozważam kontynuacje leczenia u urologa. Czy ktoś może miał podobny przypadek do mojego, wyżej opisanego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...