Skocz do zawartości
Forum

Duży penis i oglądające się za mną kobiety


Gość Nieznajomy 007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznajomy 007

Mam 36l. Mój penis ma 24cm Moja dziewczyna bardzo lubi się ze mną kochać. Niestety rzadko. Tylko raz w miesiącu. Niektóre moje koleżanki jak widzą że stoi siadają mi na kolanach. Czasem nawet dotykają go przez spodnie.Wiadomo czego chcą...

Czasami zastanawiam się czy nie wykorzystywać swojego penisa czyli dogadzać niektórym kobietą.
Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Twoja dziewczyna ,, bardzo lubi się kochać i robicie to aż 1 w miesiącu" ...fucktycznie lubicie to robić...,.Twoje ,, koleżanki" zapewne są na twoim poziomie skoro tak ochoczo siadają na tym tasiemcu , to zapewne damy z ,,klasą" które kierują się w życiu pewnymi zasadami . Jakimi ? Najważniejsze są uczucia i charakter. Czy powinieneś go wykorzystać ...? Tak na pastwisku... tylko uważaj na płeć, jak ma coś długiego zwisajacego nie atakuj , chyba że ich orientacja jest homo , nie wiem jak to się określa ale spróbuj porozmawiać i się dowiedzieć.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

To dziwne ze tak zadko sie kochasz z dziewczyna i jeszcze twierdzisz ze to lubi :-/ te kobiety ktore siadaja Ci na kolanach zapewne sa dla Cb ogromna pokusa ale jezeli kochasz swoja dziewczyne o jest wam razem dobrze to odradzam wszelkich kontaktow seksualnych z innymi kobietami bo to ZDRADA ! jezeli brakuje Ci seksu to pogadaj z dziewczyna abyscie robili to czesciej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...