Forum Seks

Jaki jest powód bólu odbytu po seksie oralnym?

~m...m

~m...m

Ostatnio z chłopakiem pierwszy raz uprawialismy sex oralny, boli mnie teraz strasznie odbyt, nie wiem czy to przejdzie samo, minęło już 4 dni, czy będzie konieczne wizyta u lekarza, proszę o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lizanie

~lizanie

Miał chorą jamę ustną, i swoim językiem, liżąc Ci dupę, wprowadził jakąś infekcję. Samo nie przejdzie, musisz iść do gina i powiedzieć o tym. Gin skieruje chłopca i Ciebie na badania: posiew, antybiogram. Dostaniecie zastrzyki antybiotykowe, przejdzie i od nowa możecie lizać dupy i kutasy, proste?

~m....mm

~m....mm

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!