Skocz do zawartości
Forum

Orgazm nie taki jak kiedyś


Gość Marina46

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już swoje lata. Mówili, że w tym wieku orgazm i seks będą sprawiały co raz więcej radości a okazuje się w moim przypadku, że jest zupełnie odwrotnie. Co może być przyczyną? Może udałoby mi się to jakoś jeszcze przywrócić do takiego stanu jak kiedyś? Mam wspaniałego partnera, z którym się rozumiemy wręcz bez słów. Seks też nie jest wynikiem jakichś nieskoordynowanych ruchów ale wspaniałym zsynchronizowanym wydarzeniem. A mimo to satysfakcja jest tak naprawdę znikoma . pomocy!

Odnośnik do komentarza

A może to jest taka pogoń za tym co było a warto docenić to co się ma? Poza doszukiwaniem się schorzeń może po prostu trzeba sie odblokować psychicznie na doznania. Bo jesli to schorzenie to się trzeba leczyć - jeśli się pani bada i wszystko jest ok to pozostaje jeszcze kwestiaa rozluźnienia mięśni tu i ówdzie ;) można zawsze jakimiś zabiegami to podrasować, słyszałam o takich niejedną dobrą opinię :))

Odnośnik do komentarza

A taką, że się świetnie sprawdzają zabiegi takie jak ostrzykiwanie strefy jakiejś konkretnej już w środku pochwy, źle brzmi ale podobno nie boli. Znajoma robiła w klinice Efecta i nie tylko nic nie czuła wtedy ale po zabiegu czuła podwójnie w wiadomych sytuacjach łóżkowych. Więc odpowiednie proporcje i kolejność. A i na opiekę nie narzekała i się sama zastanawiam czy nie zainwestować wreszcie w siebie, a nie tylko na około pomagać.

Odnośnik do komentarza
Gość bbioagraffka

Ja w tej klinice coś innego robiłam sobie. Nie chcę wdawać się w szczegóły ale skoro padła nazwa to mogę potwierdzić, że opieka jest na najwyższym poziomie i jeśli miałabym jeszcze gdzieś się leczyć ginekologicznie to właśnie tam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...