Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny- problem


Gość Jupikkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jupikkkkkkk

Witam
Mam straszną ochotę zrobić loda mojemu koledze. Kiedyś zapytałam się go czy chciałby żebym mu zrobiła, powiedział że jak będę chciała to mogę zrobić, śmiejąc się. Wiem że to głupia propozycja ale wiem że w jego życiu brakuje seksu.
Co myślicie o tym lodziku?
Zrobić mu?
Wiem że to głupie pytanie ale ja właśnie chce mu zrobić on też chce żebym mu zrobiła po prostu oboje tego chcemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~czemu tak bardzo
czemu tak bardzo cię to kręci żeby tą część ciała(siusiaka) brać do buzi. do niczego się nie zmuszaj na takie sprawy przyjdzie odpowiedni czas

Mój drogi, ja do niczego się nie zmuszam. Ja po prostu chce to zrobić

Odnośnik do komentarza

jak będę miał dziewczynę to też kiedyś tam takie coś zaproponuję oczywiście najpierw z nią porozmawiam i ustalimy granicę której nie będziemy razem wspólnie przekraczać. oczywiście jak moja dziewczyna się zgodzi na seks oralny chyba że kiedyś sama zaproponuje nic na siłę .

Odnośnik do komentarza
Gość do autorko

i tu przyklad dziewuchy kurwiszonki,nie brzydzacej sie brac siuraka do buzi,autorko przeciez kutasik jest przeznaczony do pipki ,a nie do buzi.juz zony z tego dziadostwa nie bedzie,jestes obrzydliwa fu ...........do burdelu dziwko....tam placa...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jest tak intymna forma bliskości, że powinna być zarezerwowana dla dojrzałego związku. Musi być maksymalne zaufanie i akceptacja dla partnera, oprócz oczywiście miłości. Najważniejsze pytanie- dlaczego chcesz to zrobić? Jesteś tym chłopakiem zainteresowana, podoba Ci się? Albo masz niską samoocenę i chcesz się przez to dowartościować? Czy jesteś niedojrzała emocjonalnie i dlatego tak absurdalne myśli przychodzą Ci do głowy? Poza tym jeśli nie jesteście w związku to jak to sobie wyobrażasz, że nagle na zawołanie mu zrobisz loda? Tak po prostu? Nie poczujesz się wykorzystana? Jak później spojrzysz mu w oczy?

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~mazz
Moim zdaniem to jest tak intymna forma bliskości, że powinna być zarezerwowana dla dojrzałego związku. Musi być maksymalne zaufanie i akceptacja dla partnera, oprócz oczywiście miłości. Najważniejsze pytanie- dlaczego chcesz to zrobić? Jesteś tym chłopakiem zainteresowana, podoba Ci się? Albo masz niską samoocenę i chcesz się przez to dowartościować? Czy jesteś niedojrzała emocjonalnie i dlatego tak absurdalne myśli przychodzą Ci do głowy? Poza tym jeśli nie jesteście w związku to jak to sobie wyobrażasz, że nagle na zawołanie mu zrobisz loda? Tak po prostu? Nie poczujesz się wykorzystana? Jak później spojrzysz mu w oczy?

Chce to zrobić dlatego że kocham się w nim, podoba mi sie. Po prostu coś do niego czuję.
Jestem dojrzała. Oboje mamy 35l.
To nie jest mężczyzna którego znam od wczoraj tylko od 27 lat. Wiem o nim wszystko od A-Z. Nie będę czuła się wykorzystana ponieważ nie raz zabawialiśmy się w łóżku razem.

Odnośnik do komentarza
Gość fiolekman

rozpoczyna zycie seksualne młody kurwiszon,juz z tej dziwki chleba nie bedzie robic koledze loda,jestes obrzydliwa ze to narzedzie chcesz trzymac w ustach,powodzenia az c i gebe rozerwie i nabedziesz sie syfa od smierdzacego członka.

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~Amur
Juuupik, zrób loda koledze i niezapomnij o jego jądrach, weź je do buzi od czasu do czasu a zobaczysz jak mu się spodoba, mega orgazm gwarantowany:)

Dzięki za odpowiedź :)
Dziś chętnie zrobie to koledze. Mam nadzieję że będzie miała niezapomniany orgazm
O jajkach też niezapomne ;)

Odnośnik do komentarza

W takim razie nie wiem w czym jest problem. Jesteś dorosłą kobietą i sama wiesz najlepiej jak wygląda Twoja sytuacja. Uważam, że najważniejsze jest to jak ten mężczyzna Cię traktuje, czy Ty jemu również się podobasz, interesujesz go jako potencjalna kobieta do związku. Jeśli tak to warto najpierw stworzyć bliską relację uczuciową. Jeśli nie to podejrzewam, że po zrobieniu mu loda poczujesz się w głębi serca zraniona. Ty to zrobisz z powodu uczuć a on jedynie potraktuje to jako zabawę. Chyba, że interesuje Cię relacja 'seks bez zobowiązań' choć wtedy nie wiem co z Twoimi uczuciami...

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~mazz
W takim razie nie wiem w czym jest problem. Jesteś dorosłą kobietą i sama wiesz najlepiej jak wygląda Twoja sytuacja. Uważam, że najważniejsze jest to jak ten mężczyzna Cię traktuje, czy Ty jemu również się podobasz, interesujesz go jako potencjalna kobieta do związku. Jeśli tak to warto najpierw stworzyć bliską relację uczuciową. Jeśli nie to podejrzewam, że po zrobieniu mu loda poczujesz się w głębi serca zraniona. Ty to zrobisz z powodu uczuć a on jedynie potraktuje to jako zabawę. Chyba, że interesuje Cię relacja 'seks bez zobowiązań' choć wtedy nie wiem co z Twoimi uczuciami...

Też ma do mnie uczucia. Też mu się podobam
Miałam z nim wcześniej jeszcze bliższe kontakty niż robienie loda czyli seks

Odnośnik do komentarza

POMIMO NEGATYWNYCH ODPOWIEDZI DALEJ BRNIERZ W TO BRUDACTWO,CHYBA PSYCHIKE MASZ ZRAJANA,NALEZYSZ DO TYCH NIZSZEGO SORTU CO SIEBIE NIE SZANUJA,ROBISZ TO DOBRZE FACETOWI KTORY NA TAKIE SWINSTWA SOBIE POZWALA I DAJE SSAC KUT A,JEST TAZ CHYBA NIENORMALNY ALBO NA GLOWE MUSI SIE LECZYC.JEZELI TO ZROBISZ OD RAZU DOSTANIESZ BRODAWCZAKA,ALBO JUZ GO MASZ,KOBIETO NIE SZANUJESZ SIE A ON ZAPEWNE POTRAKTUJE CIE JAK SCIERKE,COS OKROPNEGO SYF,BROD I MOGILA .IDZ LEPIEJ DO BURDELU TAM DADZA CI KASE,,,,,PARANOJA CO NA TYM SWIECIE SIE DZIEJE.KOBIETY CO WY WYPRAWIACIE....

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~MANKOLIA
POMIMO NEGATYWNYCH ODPOWIEDZI DALEJ BRNIERZ W TO BRUDACTWO,CHYBA PSYCHIKE MASZ ZRAJANA,NALEZYSZ DO TYCH NIZSZEGO SORTU CO SIEBIE NIE SZANUJA,ROBISZ TO DOBRZE FACETOWI KTORY NA TAKIE SWINSTWA SOBIE POZWALA I DAJE SSAC KUT A,JEST TAZ CHYBA NIENORMALNY ALBO NA GLOWE MUSI SIE LECZYC.JEZELI TO ZROBISZ OD RAZU DOSTANIESZ BRODAWCZAKA,ALBO JUZ GO MASZ,KOBIETO NIE SZANUJESZ SIE A ON ZAPEWNE POTRAKTUJE CIE JAK SCIERKE,COS OKROPNEGO SYF,BROD I MOGILA .IDZ LEPIEJ DO BURDELU TAM DADZA CI KASE,,,,,PARANOJA CO NA TYM SWIECIE SIE DZIEJE.KOBIETY CO WY WYPRAWIACIE....

I dobrze. To nie Twój problem że będzie mnie traktował jak szmatę.
Z twojego myślenia też myślę że jesteś szmatą która nigdy nie ciągła.
To że jesteś z patologii to nie znaczy że możesz obrażać innych.
Idź do psychiatry. On Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~MANKOLIA
POMIMO NEGATYWNYCH ODPOWIEDZI DALEJ BRNIERZ W TO BRUDACTWO,CHYBA PSYCHIKE MASZ ZRAJANA,NALEZYSZ DO TYCH NIZSZEGO SORTU CO SIEBIE NIE SZANUJA,ROBISZ TO DOBRZE FACETOWI KTORY NA TAKIE SWINSTWA SOBIE POZWALA I DAJE SSAC KUT A,JEST TAZ CHYBA NIENORMALNY ALBO NA GLOWE MUSI SIE LECZYC.JEZELI TO ZROBISZ OD RAZU DOSTANIESZ BRODAWCZAKA,ALBO JUZ GO MASZ,KOBIETO NIE SZANUJESZ SIE A ON ZAPEWNE POTRAKTUJE CIE JAK SCIERKE,COS OKROPNEGO SYF,BROD I MOGILA .IDZ LEPIEJ DO BURDELU TAM DADZA CI KASE,,,,,PARANOJA CO NA TYM SWIECIE SIE DZIEJE.KOBIETY CO WY WYPRAWIACIE....

Jesteś opóźniony człowiekiem i tyle

Odnośnik do komentarza

zadna zle prowadzaca sie osoba nie przyznaje sie do błedow,skoro alfonsik sobie pozwala to ciag locho jego genalia az mu opadna,jestes taka swinia,a nawet gorzej poniewaz swinie tego nie robią.ciagnij az mu jajca oberwiesz i sposcizne wypijesz..

Odnośnik do komentarza

Swoja buzie chcesz zamienic na narzedzie seksu,czy to normalne,raczej zboczenie gdy do ust pozwolisz sobie wkładać siurka,obrzydzenie,a mysle ze mocherowe berety nie zajmuja sie komputerami to juz starocie.Jak swiat istnieje to swinstwo robiły zawsze kobiety lekkiego prowadzenia tylko sie do tej demencji nie przyznawały,dzis o tym mowia głosno.Meżczyzna kusi wykorzysta,zrobi sobie dobrze ,powie innym o tobie i opinia zmarnowana,kto cie wezmie kiedys za zone,a w razie gdy urodzisz dzieci to taka mordusia bedziesz robila dziecku jedzenie,chwal sie dalej powiedz rodzinie znajomym co wyprawiasz to cie ocenia ,myslisz ze jak jako kto ta co robi lody?

Odnośnik do komentarza

za niedługo kobiety może będziecie odgryzały i jadły siusiaki
jak by nie wiadomo do czego one są te siusiaki.

jak może kobiecie smakować siusiak narząd rozrodczy
przecież to jest od czegoś innego

proszę o wpisanie w wyszukiwarkę fizjologia seksu
i tam będzie masa informacji.

co to jest seks i do czego służą narządy (rozrodcze)

penis+pochwa prawidłowe połączenie tu można spodziewać się dziecka
penis+buzia nieprawidłowe połączenie przez takie coś nie zajdziesz w ciąże

nasienie czyli sperma powinno znaleźć się w drograch rodnych kobiety a nie w buzi kobiety

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...