Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe że 45 letnia kobieta zajdzie w ciążę po kąpieli?


Gość 33377

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Wiem, że moje pytanie może wydawać się dziwne, ale nie daje mi spokoju. Około trzynastej masturbowałem się i doszło do wytrysku spermy. Następnie poszedłem się umyć w wannie. Po prysznicu umyłem wannę szamponem do włosów i opłukałem. Czy jest możliwe to, że jeśli moja 45 letnia mama weźmie kąpiel w tej wannie około godziny 21:00 zostanie zapłodniona? Proszę o szybką odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z datą jest w 6tym dniu ciąży , zapłodnienie przez wannę to częsty problem kobiet bo właśnie tak najczęściej dochodzi do niechcianej ciąży . Wniosek ?... bezpieczniej kąpać się pod prysznicem , kobieta raczej nie będzie szurac ci..a po podłodze. Choć i tu jest szansa na zajście jeżeli spuscisz się na sufit , a mama przyjdzie pod prysznic to plemnik może spaść prosto do ci.y i ją zalać.Wniosek ostateczny? ... lepiej się nie kąpać albo nie trzepać albo zakładać gumę przy seksie z ręką.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...