Skocz do zawartości
Forum

Problem z odczuwaniem orgazmu u nastolatka


kfuds9a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 16 lat, masturbuje się od kilku lat prawie codziennie i mam problem. Chodzi o to, że od paru miesięcy prawie w ogóle nie czuje orgazmu i jakichkolwiek seksualnych bodźców w okolicach członka. (Warto dodać, że problem się zaczął gdy po ok 50 minutowej jeździe na rowerze stacjonarnym gdy z niego zsiadłem poczułem mrowienie i drętwienie w okolicy kości ogonowej [którą około półtora roku temu stłukłem] i narządów rozrodczych, które po paru minutach ustało). Problem zignorowałem, ponieważ myślałem że ustąpi sam. Minęło parę miesięcy i nadal to samo. Przez ostatnie 11 dni byłem po za domem i w ogóle tego nie robiłem, dużo się ruszałem, a gdy już wróciłem postanowiłem to zrobić, prawie nic się nie zmieniło po za tym, że o wiele trudniej niż wcześniej jest mi osiągnąć erekcje. Chciałbym wiedzieć czy w ogóle jest szansa na to, żebym wrócił do normalnej sprawności seksualnej? Jeśli tak to w jaki sposób? Nie jest to na pewno spowodowane nadwagą gdyż ważę 60 kg i mam 174 cm wzrostu, więc moja waga jest prawidłowa, bardziej wydaje mi się, że może być to częściowa wina siedzącego trybu życia szczególnie po kontuzji kości ogonowej, która po dłuższym siedzeniu w niewygodnej pozycji lub na niewygodnym krześle daje o sobie znać.

Odnośnik do komentarza
Gość niewiemconapisać

Musisz iść do tatusia i powiedzieć
-tatooooo bo mi siusior nie działa jak powinien,możesz mnie zapisać do urologa [tu sobie zapunktujesz że znasz sie na lekarzach]
Potem zapewne tutuńcio spyta co dokładnie sie z siusiorem dzieje więc warto powiedzieć mu to co nam tutaj napisałeś.
Kiedy już sie wybierzecie do urologa (polecam prywatnie,państwowo to gdzieś na gwiazdkę termin dadzą) to pan urolog zapyta co się dzieje,więc opowiesz mu znowu to samo co nam i tacie wcześniej.Pan doktór zbada,powie co robić,weźmie ze 180 zł i wszyscy będą szczęśliwi.Kooooooniec

[Nope,sam nie możesz iść do urologa bo nie masz 18 lat]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...