Skocz do zawartości
Forum

Poważny problem.


Gość THC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nietypowy problem, otóż chodzi o mój pierwszy raz. Jestem facetem mam 19 lat, niedawno przeżyłem mój pierwszy raz jeżeli można go tak nazwać...doszliśmy do wniosku z moją partnerka, że tego więc się do tego zabraliśmy, niestety mój członek odmawia posłuszeństwa, czasami jest tak, że stoi, ale gdy już zakładam prezerwatywe zaczyna opadac i nie mogę dalej nic zrobic, lub jest tak, że nie do końca mogę osiągnąć wzwod, nie chce stanąć jak należy i nie mogę go włożyć do pochwy partnerki. Udało mi się go raz włożyć i troche pobyć w partnerce, lecz gdy niechcący wypadł i chciałem go włożyć on zaczął opadac i już się nie udało, moja partnerka mówi, że to tylko takie jednorazowe zachowania ponieważ to mój i jej pierwszy raz, że niby tak jest bo się denerwuje. Do pory stosunku masturbowalem się dość często i nie miałem problemu z normalnym wzwodem, członek stał jak należy. Staram się odżywiać regularnie, ale nie zawsze wychodzi, w ostatnim czasie miałem trochę stresu. Kiedyś palilem konopie indyjskie przez 2 lata, ale jakoś teraz przez pół nie miałem ich w ustach, sypiam słabo ostatnio po 4-5 godzin dziennie i pale papierosy. Strasznie się tym martwię jestem młody nie powinno tak być i czuje się strasznie kiedy nie mogę uprawiać seksu z moją dziewczyną, czuje, że ja zawodze. Mam się czym martwić, czy tylko powinienem popracować nad trybem życia, byłem tak zdesperowany żeby kupić jakąś viagre, ale dziewczyna mnie powstrzymał, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomo8787

Mi się wydaje, że Twoja partnerka ma rację, rzeczywiście jesteś niedoświadczony, chcesz jak najlepiej jest stres i odwrotny skutek. Spróbuj jakiś środek jak Vigrax czy Zytax na pewien czas, po kilku miesiącach powinno się unormować, jeśli nie to idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...