Skocz do zawartości
Forum

Bycie w związku a pójście do klubu ze striptizem


Gość Big Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Big Problem

Witam
Od 5 lat jesteśmy w związku małżeńskim.
Mój problem polega na tym że od paru miesięcy nie mam seksu z moją żoną. Ostatni raz miałem miesiąc temu. Nie wiem czemu. :( chyba jej się nie znudziłem

Coraz bardziej zastanawiam się nad pójściem do klubu ze striptizem, żeby pooglądać dziewczynki, podniecić się. Zastanawiam się też nad tym żeby wynająć dziewczynkę na godzinę i zaspokoić swoje potrzeby.

Z jednej strony nie chce złapać HIV. Chciałbym ten seks mieć z żoną a nie dziwką. Żona podnieca mnie ale cały czas mówi że ją głowa boli albo ma dużo pracy. Ja podejrzewam ją o zdradę. Próbowałem z nią gadać ale ona nie chce na ten temat
A z drugiej strony chciałbym zaspokoić moje potrzeby.

Jak myślicie?
Iść na dziewczynki czy porozmawiać z żoną jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaczniesz chodzić na boki, to będą kroki skutkujące dalszą erozją Waszego związku. Nie tylko nie rozwiąże to Waszych problemów, ale prawdopodobnie przesądzi o rozpadzie Waszej więzi. Do tego możesz zakazić się HIV, HPV, HSV, HCV, HBV- wachlarz jest szeroki i transmitować wirusy w danej konstelacji do swojej żony. O ile można żyć równie długo na lekach antyretrowirusowych jak osoba zdrowa, o tyle pewnie już nie w związku z człowiekiem, którego się zaraziło; rak szyjki macicy, czy rak prącia i konieczność odpowiedniej amputacji to już bardziej przykra sprawa, tylko kto o tym myśli przed pójściem na boki? Bez względu na to, czy żona Cię zdradziła, czy nie- tego nie wiemy, nie unikniecie jakiegoś rozstrzygnięcia. Rzeczowa rozmowa o Waszych odczuciach i potrzebach, nawet okraszona silnymi emocjami, ma znaczenie priorytetowe.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jesteś w związku małzeńskim i macie problem tej natury...a Ty myslisz o dziewczynkach... Prawde mówiąc powinieneś sie wstydzić ;)
Owszem seks powinienś mieć z własną żona z nikim innym. Dlatego trzeba z nią porozmawiać co sie dzieje. To jedyne rozsadne wyjście z tej sytuacji. Jednak to Twoja decyzja co zobisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...