Skocz do zawartości
Forum

Hemoroidy, świąd odbytu a seks


Gość Antek57

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem starszym mężczyzną, w pewnym okresie życia dopadł mnie świąd 1 hemoroid. Było to upadlające zjawisko, zwłaszcza w podróży, gdzie nie można było przerwać swędzenia myciem. Bałem się operacji. Na własną rękę zastosowałem nasiadówki w wywarze kory dębu. Równolegle po każdej defekacji stosowałem mycie i hartowanie zimną wodą. Efekt: świąd znikł, a z hemoroida zrobiła się niewrażliwa "purchawka", wcale nie przeszkadzająca!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość pan protolog

jeżeli po defekacji jest natychmiastowe umycie odbytu, to wszystko OK, ale jednak większość społeczeństwa z różnych powodów (podróż, brak bidetu) tylko podciera odbyt, to pozostają śladowe resztki kału, które w cieplarnianych warunkach powodują namnażanie bakterii i później stan zapalny, świąd i hemoroidy. Przyczyną pozostawienia śladów kału jest złe formowanie papieru. Płaski pasek papieru tylko rozetrze kał, należy sformować z kilku pasków kulkę fi 3cm i taką kulką zetrzeć kał w kier. moszny lub pochwy.

Odnośnik do komentarza

Moje przeżycie: podczas seksu, mąż przez przypadek niechcąco wyskoczył penisem z pochwy i pomylił dziurki trafiając na krwawiące i bolące hemoroidy. Myślałam, że się zesram z bólu. W związku z tym radzę jednak szanować dupę bardziej niż mordę. Zatem, jak ktoś już pisał, stosowanie kremu od twarzy dla dupy wcale nie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Ja od roku mam co jakiś czas nieprzyjemne objawy związane z problemem z hemoroidami. Odkąd się pojawiły-niemalże jednocześnie moje libido spadło prawie do zera. O seksie nie chce mi się nawet myśleć, bo pomyłkę "nie ta dziurka" też przeżyłam ale ledwo i mam chyba traume....

Odnośnik do komentarza
Gość Maciek 44

W seksie przeszkadza jak ch*j, a w zasadzie seks jest niemożliwy, ze wzgl. na to, że świąd a nawet ból przewyższa siłę orgazmu.
Metoda bezoperacyjna:( przy tej metodzie żylaki wiotczeją, śluzówka zwłóknia się, i praktycznie nie dokuczają, a że są to ch* j z nimi, ciotą nie musisz być!!!!. Na operację decydują się jedynie ci, co chcą uprawiać anal, i mieć później stomię))
1. po każdej defekacji mycie odbytu i hartowanie zimną wodą. Między pośladki wkładać kawałeczek waty & ligniny, by odizolować hemoroidy od slipek, notabene, codziennie pranych..
2. maść i czopki proctoglyvenol
3. dieta mż,, optymalnie białkowa, max. witaminowa przy pomocy soków Gersona
4. wysiłek rekreacyjny na poziomie potu, wg
zasady 3 x 30 x 130. Każdy wysiłek oprócz roweru. Najlepszy basen.
Szczegóły dot. zdrowego trybu życia możesz znaleźć na:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl. Przekazuj adres dalej, bo po liczniku widać, że ludzie wolą umierać niż się czegoś nauczyć i żyć w radości i w zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Gość do pszetmufcy

[quote="~Joannn"]Wycierać się od odbytu w stronę pochwy?! Proktolog-maskulinista?! Żeby mogło dojść do infekcji pochwy?!
Już w podstawówce uczą, że prawidłowy kierunek wycierania u kobiet to w stronę pleców! [/quote

Odpowiedź i komentarz:
chłopie, takim sposobem, w dodatku 1. płatkiem papieru, to tylko rozetrzesz gówno po całej okolicy dupy!!!!!! Palec przebije papier, i umażesz se rękę. Jedną metodą, gdy nie ma się bidetu, to zrobienie z kilku płatków kulki, i taką kulką starcie resztek kału w stronę moszny & pochwy, ale z takim czuciem, by momentalnie zatrzymać się kulką po anusie. Na dalsze posuwanie kulką z kałem decydują się debile, upośledzeni ruchowo. No i wtedy marzą gównem mosznę lub wargi sromowe, infekując pi*dę.. Zrozumiałeś jusz tera mondralo Johankó?!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Do PT Johana

cyt. Już w podstawówce uczą, że prawidłowy kierunek wycierania u kobiet to w stronę pleców!
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Tak podcierać można tylko tylko u dziecka lub bardzo chorego dorosłego, karząc mu klęknąć rozkraczyć się i wystawić dupę. Wtedy faktycznie, mając dupę jak na dłoni, można zetrzeć gówno bardzo dokładnie; ale też nie płatkiem a gruszką zrobioną z wielu płatków papieru.
Ty Johan pewnie tak pewny jesteś poprawnego wytarcia dupy, że jej już nie myjesz, cio?

Odnośnik do komentarza
Gość Antoni 64

Oprócz tego co ktoś wyżej napisał, ważne, by podczas mycia dupy po każdym sraniu ciepłą wodą i mydlinami, wykorzystując śliskość, masować odbyt palcem przez kilkadziesiąt sekund w kilku seriach, dopiero po tym hartować dupę zimną wodą. W ten sposób zastoiny krwi w żyłach są uwalniane, a żylaki się chowają w tkance mięśniowej.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-cią wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Johan to baba!!!! Baba, która zdradziła się w którymś poście, że facet pomylił dziurki i wsadził jej penisa w chorą, krwawiącą i bolącą dupę, a ona o mało nie zesrała się z bólu,
i do dzisiaj ma traumę, i boi się seksu.

Odnośnik do komentarza

maży mi się taki seks, jak w liście pewnej koleżanki:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Ola

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...