Skocz do zawartości
Forum

Problem z utrzymaniem wzwodu


Gość Stich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu mniej wiecej miesiąca mam problem z utrzymaniem erekcji z partnerką. Jesteśmy razem od 7 lat i nigdy takich problemów nie było.

Obecnie mam 29 lat, jesteśmy po przeprowadzce całe otoczenie dla nas jest nowe. Masturbowałem i masturbuje się dalej pomimo że często uprawiam sex. Pierwsza mysl czy to nie jest przyczyną ale jak wczesniej nic to nie zmienialo dlaczego teraz mam takie problemy. Durga sprawa od jakiegoś czasu używamy prezerwatyw wczesniej partnerka brala tabletki a ja jechałem bez ubranka. Podczas zblizenia ok 10 min wszystko jest ok pozniej penis traci sily i mam tak jakby wrażenie że przestaję cokolwiek czuć. Też mnie zastanawia czy po prostu nei jestem przyzwyczajony do prezerwatyw.
Inna sprawa to podczas masturbacji ogladam czesto filmy z sexem analnym, niestety partnerka nie preferuje tego sexu i go nie uprawiamy, czy moze to jest jakieś moje zboczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jan Niezbędny

U mnie ten problem pojawil się nieco później, ale również to może być coś banalnego, jak rutyna. W końcu masz już staż w związku.
Zaprzyjaźnij się z maxon active. Pomoze. W moim przypadku efekt jest niezły i przede wszystkim nie musisz oczekiwać na niego miesiącami, ale kilkadziesiąt minut. Jeżeli to nie zadziała, to tylko lekarz. Zakładam oczywiście, że ogólnie jesteś zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...