Skocz do zawartości
Forum

Świąd i pieczenie po stosunku


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17lat. Kilka dni temu odbyłem swoj pierwszy stosunek z dziewczyną, (była dziewicą) robilismy to na początek bez a później w prezerwatywie. Trzy dni po stosunku poczułem swędzenie penisa. Obejrzalem go i ma on czerwone kropeczki na zoledziu, wcześniej zoladz byl szorstki. Także skóra przy zoledziu jest zaczerwieniona i swedzi. Od tego czasu minely juz dwa dni i nadal swedzi i piecze. Nie wiem od czego to. Przy sikaniu mam wrazenie jak by mocz byl gorący.

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek 5

Najprawdopodobniej ,w wyniku otarć,oraz nie umycia się po,nabawiłes się grzybicy.Myślę ,że Twoja dziewczyna też.Idzcie do apteki po Clotrimazolin maść ,użycie oboje.Jeśli nie pomoże przez dwa ,trzy dni ,to niestety ,ale dziewczyna musi odwiedzić ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Marchewkaaa

Najlepiej byloby wybrac sie do specjalisty by zalecil odpowiednie leczenie a nie próba leczenia na własną rękę szczegolnie gdy sprawa tyczy się narządów intymnych. Objawy wskazują na infekcje wirusowa, grzybicza, badz bakteryjna. Najprawdopodobniej to grzybica. I male sprostowanie, Clotrimazolum jak już, a nie Clotrimazolin :)

Odnośnik do komentarza

Opisałeś objawy pospolitej drożdżycy, która u Twojej dziewczyny może przebiegać bezobjawowo, podobnie jak u wielu zarażonych. Idź na wizytę do dermatologa, który Ci najpewniej zaleci miejscowe aplikowanie wspomnianego klotrimazolu w kremie oraz doustne stosowanie flukonazolu w kapsułkach 100mg łącznie przez okres miesiąca (w I dobie 200mg). Równolegle Twoja dziewczyna powinna zastosować klotrimazol w globulkach przez tydzień i ten sam flukonazol w kapsułkach przez miesiąc. Oprócz tego do mycia narządów płciowych szare mydło do prania. Abstynencja seksualna do czasu zakończenia kuracji. Stosowanie doustnych środków antykoncepcyjnych i antybiotykoterapia zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia objawów infekcji. Klotrimazol do stosowania miejscowego jest dostępny bez recepty.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...