Skocz do zawartości
Forum

Czy taki wzwód jest nieprawidłowy?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące wzwodu. Podczas erekcji mój penis idzie prosto, lub jak leżę na płace idzie do góry, a nie opiera się o brzuch jak u np. Mojego kolegi. Czy taki wzwód jest nie prawidłowy i muszę coś z tym zrobić ? Jest jakiś sposób aby mieć pionowy wzwód albo żeby penis dotykyal brzucha jak się ma erekcję ?

Odnośnik do komentarza

Nie nie nie ... nie patrzymy sobie w fujary, najzwyczajniej w świecie zapytałem się mojego przyjaciela jak to wygląda u niego, on mi powiedział że penis opiera się mu o brzuch jak leży na plecach oraz że jest wygięty ku górze jak stoi na nogach.

Mój problem jest w tym, że ja mam całkiem inaczej - jak leżę na plecach mój penis pnie do góry (jest prosty jak patyk, a nie opiera się o brzuch), znów jak stoję jest poziomo ułożony względem ciała, nie idzie do góry, po za tym jest w kształcie "banana" czyli jest lekko wygięty w dół.

Mam nadzieję że teraz wytłumaczyłem jaśniej, obawiam się że mam zaburzenia erekcji, przede wszystkim przez To, że np. Nie opiera się o brzuch, bądź też nie pnie mi ku górze tak jak u przyjaciela czy nawet na zdjęciach w Wikipedii...

Zrozumialej?

(Edytowany post)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz żeby opierał się o brzuch to musisz go najlepiej przykleić super glu : ) do brzucha w stanie wzwodu , jest Jeszce drugi sposób i polega na tym że obwiazujesz końcówkę. sznurkiem i mocujesz do paska od spodni.

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...