Skocz do zawartości
Forum

Jak powstrzymać uzależnienie od masturbacji?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i jestem masochistą. Podnieca mnie bycie poniżonym. Uczę się bardzo dobrze. Umiem być bardzo kreatywny, tworzę piosenki. Mam marzenie, aby moje utwory uszczęśliwiały innych, ale zaniedbuję to przez swoje uzależnienie, przez co mam wyrzuty sumienia. Gdy tylko odczuję potrzebę masturbacji, nic nie może mnie powstrzymać. Robię chore rzeczy. Wysyłam do sieci swoje nagie zdjęcia, a po orgaźmie, jak gdyby nigdy nic, usuwam je. Chciałbym iść do psychologa, ale boję się powiedzieć rodzicom.

Odnośnik do komentarza

13 lat ? Ja pier... strach pomyśleć co bedzie jak podrośniesz.Nie wiem czy wiesz ale wrzucając tego typu zdjęcia do neta łamiesz prawo (rozpowszechnianie pedofilii) i jak mniemam nie używasz żadnych VPNów czy proxy więc namierzenie ciebie przez odpowiednie służby nie będzie problemem (oni nie wiedzą czy te zdjecia wrzuca 30 letni pedofil czy 13 letni dzieciak).Jak ci o 5 rano na chatę służby wjadą,zarekwirują cały sprzęt a ty wylądujesz w poprawczaku i zrujnujesz sobie życie to dopiero będziesz miał wyrzuty sumienia.Masz do wyboru dać sobie z tym spokój albo zrujnować życie (w wieku 13 lat !!)

I jeszcze jedno,nie usuwasz niczego z internetu,bo jak cos tam wpadnie to zostaje na zawsze.
Serio masz problem stary i to poważny...

Odnośnik do komentarza

metoda na wyleczenie: jedziesz na wieś, wskakujesz do stajni z krową i cielakiem, ściągasz gacie, dajesz swojego siurka do ssa nia cielakowi, i jak cię walnie mordą w jaja aż zobaczysz gołe gwiazdy, ro będziesz wyleczony. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...