Skocz do zawartości
Forum

Czy to liszaj?


bedoka10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

moim zdaniem, to wysypka po wirusie HIV, albo wysypka po krętku bladym, zwanym syfilisem. Spróbuj wyparzać penisa w saunie suchej w temperaturze 130st.C i po wysuszeniu penisa smarować go maścią antybiotykową. Najlepiej, by się nie zadręczać ,zrób WR i test na HIVa. Uwaga: konia i to tylko sam, możesz walić, ale kopulacja jakakolwiek i z kimkolwiek wykluczona po rygorem kary!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Bedoki

bedoka10
nie uprawiałem seksu, więc jakim cudem to mógłby być HIV?

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
No, ale może całowałeś usta, cipkę, dupkę, więc tą drogą wirus HIV, czy wirus brodawczaka, czy bakteria luesa też mogła wtargnąć do Twojego organizmu. Najlepiej jak zrobisz badania. A czy przed waleniem konia myłeś ręce? Bo może liszaja czy jakieś inne świństwo wprowadziłeś brudnymi łapami. A może małemu kundlowi dałeś polizać siurka i on Cię zaraził ch*j wie czym, oby to był tylko liszaj.

Odnośnik do komentarza

żel jak w nicku jest na ukąszenia, może coś Cię ugryzło czego nie czułeś. Ja też miałem coś podobnego na przedramieniu, pokazałem aptekarce i dała ww maść w żelu. Pomogło. Zatem spróbuj, może akurat trafimy. A jak trafimy, to postawisz piwo na stoku narciarskim w Harahowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...