Skocz do zawartości
Forum

Dobry kolega


Gość michał_misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał_misiek

Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?

Odnośnik do komentarza

a co chcesz robić, wziąć jego siurka do buzi i po wytrysku połknąć spermę, czy dać mu wsadzić penisa do twojej dziewiczej pupy i później wyssać spermę pomieszaną z gównem?
A może chcesz mu tylko zwalić konia dłonią?

Odnośnik do komentarza
Gość michał_misiek

~Pytaniee
a co chcesz robić, wziąć jego siurka do buzi i po wytrysku połknąć spermę, czy dać mu wsadzić penisa do twojej dziewiczej pupy i później wyssać spermę pomieszaną z gównem?
A może chcesz mu tylko zwalić konia dłonią?

Nie takiej odpowiedzi się spodziewałem i nie jestem przekonany czy odpowiedzi an twoje pytanie za skutkuje krokiem w przód w wypadku mojego pytania

Odnośnik do komentarza
Gość do miśka

napisz mu maila, i wyznaj, że chcesz z nim kopulować i oralnie i analnie, i, że nie masz HIVa ani brodawczaka. Podaj termin odpowiedzi: czekam na odpowiedź do 22.6.18r do 20:00. Proponuję w hotelu Bristol przy flaszce koniaka i świecach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...