Skocz do zawartości
Forum

Strach przed wibratorem


Gość Strachy na lachy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strachy na lachy

Witam
Bardzo chce spróbować wsadzić mojej żonie wibrator do odbytu.
Problem jest taki że mówi że nie jest doświadczona. Dlatego ja chce tylko wsadzić jej krótki wibrator

Mam pytanie. Jak ją na to namówić?

Odnośnik do komentarza

No to klops - jak nie chce, to jej nie zmuszaj. Może spróbuj na początek delikatnie, nie z wibratorem, a z palcem? No i dla mnie podstawa – dobry żel nawilżający. Poszukaj sobie jakiegoś delikatnego sprzętu i naprawdę nie naciskaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Strachy na lachy

~Klops
No to klops - jak nie chce, to jej nie zmuszaj. Może spróbuj na początek delikatnie, nie z wibratorem, a z palcem? No i dla mnie podstawa – dobry żel nawilżający. Poszukaj sobie jakiegoś delikatnego sprzętu na abcerotyki.com.pl (z kodem ABCMI będziesz miał rabat) i naprawdę nie naciskaj.

Wiesz, ja jej nie naciskam z tym wibratorem
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość uświadomienie

uświadomienie: stercz=prostata, wytwarza zawiesinę dla plemników by mogły przeżyć . Z tej zawiesiny i plemników składa się sperma, której wytrysk daje ogromną przyjemność zwaną orgazmem męskim.

Odnośnik do komentarza
Gość Strachy na lachy

~flisak
no gratulacje jestes nie fer wsadzajac wibrator zonie do tyłka,wsadz go sobie i zobacz czy dobrze,tylko rozwod cie czeka.

Wiem jakie to uczucie bo wkładałem koleżance.
Mojej żonie też wsadziłem i jej się podobało więc rozwodu nie będzie

Odnośnik do komentarza
Gość pani doktór

proponuję po wyciągnięciu wibratora z d*py oblizać go; jeżeli się nie porzygacie, to możecie czerpać z tego przyjemność , na wzór psiej. Psy też smakują świeże gówna. Miłego i smacznego masturbowania życzę. Buaaahhhaaa dewianci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...