Forum Seks

Strach przed wibratorem

~Strachy na lachy

~Strachy na lachy

Witam
Bardzo chce spróbować wsadzić mojej żonie wibrator do odbytu.
Problem jest taki że mówi że nie jest doświadczona. Dlatego ja chce tylko wsadzić jej krótki wibrator

Mam pytanie. Jak ją na to namówić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Klops

~Klops

No to klops - jak nie chce, to jej nie zmuszaj. Może spróbuj na początek delikatnie, nie z wibratorem, a z palcem? No i dla mnie podstawa – dobry żel nawilżający. Poszukaj sobie jakiegoś delikatnego sprzętu i naprawdę nie naciskaj.

~Strachy na lachy

~Strachy na lachy

~Klops
No to klops - jak nie chce, to jej nie zmuszaj. Może spróbuj na początek delikatnie, nie z wibratorem, a z palcem? No i dla mnie podstawa – dobry żel nawilżający. Poszukaj sobie jakiegoś delikatnego sprzętu na abcerotyki.com.pl (z kodem ABCMI będziesz miał rabat) i naprawdę nie naciskaj.

Wiesz, ja jej nie naciskam z tym wibratorem
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

~bezsens

~bezsens

wsadzanie wibratora do dupy ma sens jedynie u gejów-ciot, ale wsadzanie kobietom nie ma sensu, gdyż kobieta nie ma stercza.

~uświadomienie

~uświadomienie

uświadomienie: stercz=prostata, wytwarza zawiesinę dla plemników by mogły przeżyć . Z tej zawiesiny i plemników składa się sperma, której wytrysk daje ogromną przyjemność zwaną orgazmem męskim.

~flisak

~flisak

no gratulacje jestes nie fer wsadzajac wibrator zonie do tyłka,wsadz go sobie i zobacz czy dobrze,tylko rozwod cie czeka.

~Strachy na lachy

~Strachy na lachy

~flisak
no gratulacje jestes nie fer wsadzajac wibrator zonie do tyłka,wsadz go sobie i zobacz czy dobrze,tylko rozwod cie czeka.

Wiem jakie to uczucie bo wkładałem koleżance.
Mojej żonie też wsadziłem i jej się podobało więc rozwodu nie będzie

Weronikatym

Weronikatym

Wydaje mi się że najpierw musisz przezwyciężyć strach palcem i troszkę ją do tego przyzwyczaić

194826 weronikatym Kobieta, 21 lat, Szczecin
~pani doktór

~pani doktór

proponuję po wyciągnięciu wibratora z d*py oblizać go; jeżeli się nie porzygacie, to możecie czerpać z tego przyjemność , na wzór psiej. Psy też smakują świeże gówna. Miłego i smacznego masturbowania życzę. Buaaahhhaaa dewianci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!