Forum Seks

Seks z teściową

~Teściowa82

~Teściowa82

Witam
Mam jeden problem. Strasznie podoba mi sie moja teściowa ( jest mężatką) . Zawsze mi staje na jej widok. Kiedyś byłem z nią w pokoju. Szukała czegoś w szafie a ja stałem. Gdy się podniosła złapała mnie za penisa. Widać po niej że ma na mnie smaka. Kiedyś powiedziała mi że chciałaby ze mną seksu.
Jestem niesamowicie nagrzany na nią. Chciałbym ją wziąć i wyruchać porządnie.
Mam do was pytanie.
Jak zaciągnąć moją teściową do łóżka?

Najchętniej wziąłbym ją bez słowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Pomocny88

~Pomocny88

Abllo to fantazje,jak tak to fajne. A jeśli nie to daj sobie spokój.Rozwalisz rodzinne. Zona od ciebie odejdzie a teść od teściowej.Najlepiej wyruchaj zone bo w niej plynie ta sama krew co w tejsciowej :)

~Teściowa82

~Teściowa82

~Pomocny88
Abllo to fantazje,jak tak to fajne. A jeśli nie to daj sobie spokój.Rozwalisz rodzinne. Zona od ciebie odejdzie a teść od teściowej.Najlepiej wyruchaj zone bo w niej plynie ta sama krew co w tejsciowej :)

Moja żona jest taka beznadziejna że nawet mi dupy Nie chce dać

~Teściowa82

~Teściowa82

~Pomocny88
To postrasz ja czymś,rozwodem.Znajdz argumenty!

Nie zależy mi na niej
I tak bzykne teściową

~Teściowa82

~Teściowa82

~Pomocny88
Po huj się zeniles. Dla tesciowej

Dla pieniędzy mojej żony ;):)

~Marcinex

~Marcinex

Dajcie spokój. Przecież od razu widać, że to troll, którego noszą fantazje...

~sagi

~sagi

Powiem Wam, że jesteście idiotami..
Nie dam złego słowa powiedzieć na swoją teściową..
Wiedziałem, że kobieta jest potrzebująca... bo 50.. a teściu no cóż..
no i jakby to określić.. była w moim typie... miała super figurę z dużymi cyckami.. krągłą pupą... no mniam..
no przyznam się że kręciła mnie..
pewnego dnia musiałem coś zabrać z domu, a że moja małżonka miała wolne, wjechałem na chatę.. jak do siebie.. cisza w domu, tylko woda w łazience szumi.. ponieważ żona była w domu wyszedłem z założenia, że to ona się kąpie.. zrzuciłem ciuchy i jak Bóg mnie stworzył ze sterczącym członkiem wparowałem do łazienki... w momencie, kiedy ujrzałem duże cycki.. krągłą pupę.. całe w pianie.. pomyślałem sobie... upsss..a mój członek schował się ze wstydu... było by straszne fu pas, gdyby nie jeden szczegół.. moja żona hołdowała modzie lat 80-tych, zwłaszcza w owłosieniu, a teściowa nie miała ani jednego włoska.. nigdzie. Wiadomo można przykrywać dłońmi cycuszki, ale co raz oczy ujrzały... przykrywała, ale ja zanurzyłem język między gładziutko wygolone uda.. nie protestowała.. za bardzo.. kiedy zaczęły mieszać się mi woda z prysznica i..... wszedłem w nią... była... jakby to powiedzieć szybsza niż ja... pulsowanie było bardzo jednoznaczne.. zalałem jej pochwę wszystkim co miałem.. wtedy pomyślałem, że ma dwie... i wszedłem w jej pupę swoim miękkim po wytrysku... uwierzcie mi.. czegoś wspanialszego nie przeżyłem... nie piesek, nie od tyłu, a misjonarz głębiej... jej twarz.. jej brodawki.. jej pulsowanie pupki.... czym mój był twardszy, tym jej reakcja gwałtowniejsza.. wreszcie.. mój wytrysk zagościł w jej pupci.. zbliżyłem język do jej krocza, by wyczyścić... kiedy zlizywałem swoje soki zmieszane z jej.. usłyszałem " zazdroszczę córce.. byłeś boski.. do niczego się nie przyznam.. nie było Cie tu..." kuźwa jak ktoś powie, ze teściowa jest zła, to nie wie o czym mówi...

~Asfgdd

~Asfgdd

~sagi
Powiem Wam, że jesteście idiotami..
Nie dam złego słowa powiedzieć na swoją teściową..
Wiedziałem, że kobieta jest potrzebująca... bo 50.. a teściu no cóż..
no i jakby to określić.. była w moim typie... miała super figurę z dużymi cyckami.. krągłą pupą... no mniam..
no przyznam się że kręciła mnie..
pewnego dnia musiałem coś zabrać z domu, a że moja małżonka miała wolne, wjechałem na chatę.. jak do siebie.. cisza w domu, tylko woda w łazience szumi.. ponieważ żona była w domu wyszedłem z założenia, że to ona się kąpie.. zrzuciłem ciuchy i jak Bóg mnie stworzył ze sterczącym członkiem wparowałem do łazienki... w momencie, kiedy ujrzałem duże cycki.. krągłą pupę.. całe w pianie.. pomyślałem sobie... upsss..a mój członek schował się ze wstydu... było by straszne fu pas, gdyby nie jeden szczegół.. moja żona hołdowała modzie lat 80-tych, zwłaszcza w owłosieniu, a teściowa nie miała ani jednego włoska.. nigdzie. Wiadomo można przykrywać dłońmi cycuszki, ale co raz oczy ujrzały... przykrywała, ale ja zanurzyłem język między gładziutko wygolone uda.. nie protestowała.. za bardzo.. kiedy zaczęły mieszać się mi woda z prysznica i..... wszedłem w nią... była... jakby to powiedzieć szybsza niż ja... pulsowanie było bardzo jednoznaczne.. zalałem jej pochwę wszystkim co miałem.. wtedy pomyślałem, że ma dwie... i wszedłem w jej pupę swoim miękkim po wytrysku... uwierzcie mi.. czegoś wspanialszego nie przeżyłem... nie piesek, nie od tyłu, a misjonarz głębiej... jej twarz.. jej brodawki.. jej pulsowanie pupki.... czym mój był twardszy, tym jej reakcja gwałtowniejsza.. wreszcie.. mój wytrysk zagościł w jej pupci.. zbliżyłem język do jej krocza, by wyczyścić... kiedy zlizywałem swoje soki zmieszane z jej.. usłyszałem " zazdroszczę córce.. byłeś boski.. do niczego się nie przyznam.. nie było Cie tu..." kuźwa jak ktoś powie, ze teściowa jest zła, to nie wie o czym mówi...

A czy to był tylko jeden raz z twoją teściową?
Jeśli masz coś jeszcze to opowiadaj :)

~manus99

~manus99

Cudowna ta tesciowa.
Tez bym chcial swoja zaliczyc albo chociaz wypiescic ja konkretnie.
Podnieca mnie strasznie i ciagle sie ociera swoimi cyckami o mnie. Lubi sobie chlapnac i kiedys jak z nia siedzialem do 3 w nocy a wszyscy juz spali to poszla juz niby spac i wrocila w samej koszuli. Nawaleni bylismy juz, jak sie zegnalismy zlapalem ja za tylek to az westchnela glosno ale nie odwazylem sie wiecej bo w domu tesc i zona.
kocham ja, moge o niej pogadac manus99@poczta.onet.pl

~ziec

~ziec

ja tez od kilku miesiecy uprawiam.sex z tesciowa. zawsze mnie krecily dojrzale kobiety . ja mam 30 lat tesciowa 58.

~CHĘTNY

~CHĘTNY

Czyja była inicjatywa? Teściowej czy twoja? Jakies znaki sobie dawaliscie, czy tak poprostu bez zapowiedzi do wyra?

~onkaY

~onkaY

Przed seksem z teściową powinniście sobie oboje zrobić lewatywy.