Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk w prezerwatywie i ponowny stosunek bez


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
wraz z moją partnerką uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Ona nie bierze tabletek, a wypadł jej teraz cykl, gdzie ma 4 dzień cyklu płodnego. Członka wytarłem chusteczką nawilżoną, a po jakimś czasie ponownie wszedłem członkiem w pochwę, tym razem bez prezerwatywy. Do wytrysku tym razem nie doszło, gdyż przerwaliśmy stosunek.
Do okresu zostało 16 dni, ale zastanawiam się czy ryzyko zajścia w ciążę jest naprawdę wysokie?
Proszę o normalne odpowiedzi, bez zbędnych docinek i ironii.

Odnośnik do komentarza
Gość Do wszystkich

Do wszystkich chłopców i mężczyzn: przed kopulacją należy umyć siurka, by nie wprowadzić infekcji do pochwy kobiety.. Po kopulacji i wytrysku bez względu czy do prezerwatywy czy na brzuch kobiety, nie wolno ponownie wchodzić takim penisem na golasa do pochwy, gdyż w cewce moczowej pozostaje plemników kilka tysięcy spośród >200mln, a wystarczy 1 by zapłodnić!!!!
Apel do kobiet:
gońcie do łazienki takich osiłków i same przestrzegajcie zasad.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksja1985

Czytałam na jednym forum ginekologicznym, że jest to możliwe.... bo bądź co bądź plemniki już tam i to nie zmienia faktu, że wytarłeś go chusteczka. Mój facet drugi raz rzadko kiedy może a jak już ja mam taką potrzebę to zawsze ma pod ręką coś co go podkręci.

Odnośnik do komentarza
Gość chrabąszcz

plemnik to nie chrabąszcz, którego można strącić z ch*ja!!!! Są niewidoczne gołym okiem, i jest ich
w jednym . ejakulacie >200mln. Po wytrysku, w cewce moczowej pozostaje ich kilka tysięcy, a wystarczy 1 by zapłodnić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy potrzebny doktorat by to zrozumieć, że nie wolno pchać ch*ja do pi*dy zaraz po wytrysku, mimo, że stanie jak koń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...