Skocz do zawartości
Forum

Wirus HIV


Gość HIV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sto procent

jeżeli owa kobieta ma w organizmie wirusa lub AIDS, to zarażenie się wirusem =100%. O tym, czy kurwa była zdrowa, dowiesz się robiąc sobie test na HIVa. Na wirusa nie ma szczepionki, zatem zanim rozwinie się AIDS w postaci rakowatego guza Kapossiego, trochę powegetujesz. Prośba, nie kopuluj zdrowych kobiet, bo pójdziesz za karę do piekła.
Wal do jakiegoś zakonu, by odkupić swój debilizm.

Odnośnik do komentarza
Gość zakonnik

~sto procent
jeżeli owa kobieta ma w organizmie wirusa lub AIDS, to zarażenie się wirusem =100%. O tym, czy kurwa była zdrowa, dowiesz się robiąc sobie test na HIVa. Na wirusa nie ma szczepionki, zatem zanim rozwinie się AIDS w postaci rakowatego guza Kapossiego, trochę powegetujesz. Prośba, nie kopuluj zdrowych kobiet, bo pójdziesz za karę do piekła.
Wal do jakiegoś zakonu, by odkupić swój debilizm.

Ciebie piekło pochłonie, chcesz żeby pozarażał braci? Bracia lubią ze sobą.

Odnośnik do komentarza

~Karolcia 29
ja też mam wykrytego HIVa, ale jeszcze nie AIDS, zatem już nic gorszego nam nie grozi, proponuję spotkania na seks, przynajmniej trochę poszalejemy, zanim sięgnie nas gleba. Podaj namiary.

A chcesz się spotkać?

Odnośnik do komentarza
Gość Radek2017

Ryzyko zarażenia jest wielkie. Ja się kiedyś nie zabezpieczałem. Rajcował mnie bareback, mefka i tym podobne klimaty. Złapałem i też się tym nie przejąłem. Nadal robiłem to samo. Gdy zacząłem terapię w zakaźnym - przez 2 lata było OK. Po zmianie leków zaczął się horror. Trwa ponad 4 miechy. Przez pierwsze 2 miechy miałem derezalizację, depersonalizację, zaburzenia wzroku, napady lękowe... Teraz mam niedokrwienie, problemy neurologiczne, kłopoty ze wzrokiem, mimo że dopiero 30 lat skończyłem. Lekarze w zakaźnym nie kojarzą faktów, właściwie nadają się tylko do wypisywania zapotrzebowań na leki. Jeżeli pacjentowi zakaźnego zaczyna coś dolegać, dostaje ofertę nie do odrzucenia: wizytę u psychiatry. Zanim kolejny raz zaczniesz posuwać bez gumki - przeczytaj ten wpis...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...