Skocz do zawartości
Forum

Skóra nie schodzi podczas wzwodu[..]


Gość Sergio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy byłem mały, miałem zabieg, ponieważ posiadałem stulejkę. Przez ten czas (ok. 10 lat?) nie ściągałem skóry aż po sam żołądź, bo nie rozumiałem tego i nie czaiłem, o co chodzi, no i też nie przykuwałem do tego jakiejś uwagi. Jednak od pewnego czasu zacząłem i mam kilka problemów. Podczas wzwodu, głowa sama się nie odkrywa. Podczas kąpieli, gdy go zdjąłem, nie chciał wejść z powrotem, a gdy już go tam "upchałem", to zrobił się nieco fioletowy, powiem też, że koniec tej głowy spuchnął i też był fioletowy. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Gość napletek a skóra

chłopie, ględzisz jak niezdrowa dupa. Skoro miałeś w młodości stulejkę i zabieg, obrzezania, to nie możesz mieć już stulejki!! No, chyba, że zabieg polegał na jakimś nacięciu chuj wie czego.
Skoro napletka/skóry nie możesz ściągnąć lub naciągnąć, to masz załupek, który tak silnie obejmuje penisa poniżej rowka, , że tamuje krew i żołądź sinieje.Wal do urologa na obrzezanie, bo Ci siurek zmartwieje i ci go obetną i założą kranik tylko sikania. O seksie będziesz tylko marzył.

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopa

stulejka, to przyrośnięty, z powodu stanu zapalnego, napletek do żołądzi. Otępia doznania, tak jakbyś lizał cukierka przez szybę/skórę, kumasz?
Stan zapalny wywołany jest brakiem higieny, czyli mycia penisa przy ściągniętym napletku, i hartowania.

Odnośnik do komentarza
Gość rada dla chłopa

cyt,:
Podczas wzwodu, głowa sama się nie odkrywa. Podczas kąpieli, gdy go zdjąłem, nie chciał wejść z powrotem,

Skoro go ściągnąłeś, to jest szansa rozćwiczyć głupiego chuja.
Metoda: głaszczesz główkę dłonią naoliwioną olejem jadalnym, spuszczasz się i wtedy już możesz go mć i ćwiczyć, ściągając skórę i naciągając na biedny łeb/żołądź. I tak w wannie ćwicz 3 x dziennie, aż wreszcie głupi chuj nauczy się kultury.

Odnośnik do komentarza
Gość obrzezanie

korzyść z obrzezania:
1.oszczędność na mydle, wodzie i czasie, bo nie trzeba zbyt częst0 myć głupiego chuja, gdyż brud nie ma warunków by tam zalęgnąć.
2. korzyść z seksu ma wyłącznie kobieta, gdyż taki debil nie może się spuścić, bo skóra na ch*ju gruba jak na pięcie i nie jest wrażliwa na tarcie w śliskiej pi*dzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Do dziecka

~Sergio
Ktoś coś więcej na temat, prócz Pana, który napisał post pierwszy? Iść do urologa? Nie dodałem, że mam 15 lat.

Drogie dziecko, poproś mamę, by Cię zaprowadziła do urologa. On będzie wiedział co ma zrobić. W znieczuleniu obetnie Ci przyrośnięty napletek, czyli usunie stulejkę, i po kłopocie. Po zagojeniu rany taki siurek już nie będzie chorował z powodu braku higieny, ale jak go nie będziesz mył, to smród będzie okropny i żadna dziewczyna, jak dorośniesz, nie da Ci dupy,

Odnośnik do komentarza
Gość Aśka16

cytat:
Witam. Gdy byłem mały, miałem zabieg, ponieważ posiadałem stulejkę.

koment: ale głupek, posiadał stulejkę i przechowywał ją w szufladzie.
pytanie: z jakiej stali ta stulejka była zrobiona?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...