Skocz do zawartości
Forum

Cierpię na suchość pochwy czy nie ma między nami chemii? POMOCY!


Gość pysiolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pysiolek

Cześć. Przed moim mężem miałam kilku partnerów, jednak z żadnym nie doszło do orgazmu (tzn. miewałam je już wcześniej, ale tylko z moim pierwszym chłopakiem, z którym nie jestem już kupę czasu). Na początku naszego związku wszystko było ok, chociaż nigdy nie robiliśmy za bardzo gry wstępnej, a mojemu partnerowi wystarczało jedynie 5 min, to ja i tak dochodziłam. Teraz jest inaczej. Jesteśmy ze sobą 3 lata, a ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam orgazm. 1,5 roku już minęło na pewno. Kiedy tylko dochodziło do zbliżenia to za każdym razem miałam strasznie sucho... No i w końcu "wjeżdżał" na sucho... Z tego wszystkiego zaczęłam go odpychać bo i tak nie miałam z tego przyjemności, a jedynie otarcia. Oddaliliśmy się od siebie, i w końcu doszło do awantury, w której wygarnęłam mu, że w ogóle mnie nie dotyka i nie rozgrzewa. Jakiś czas było kiepsko, ale nagle obudziła się we mnie wola walki i postanowiłam zrobić pierwszy krok. Znowu zaczęliśmy się dogadywać i dzisiaj mąż postanowił mnie w końcu wykochać. Widziałam jak się stara, zanim zaczęliśmy to robić to wycałował mnie całą, dotykał i mówił że jestem piękna i mnie kocha. Ja jego też bardzo kocham ale... I tak nic z tego nie wyszło. ;( W głowie miałam tylko "kurcze no dalej niech zrobi się mokro", no i się nie zrobiło. Nie wiem nawet czy byłam podniecona czy tylko myślałam o tym, że muszę się podniecić... Mąż co jakiś czas przerywał żeby znów wycałować moje piersi i prawić komplementy, a kiedy chciał wrócić napotykał problem w postaci mojej suchej pochwy :/ Czułam się z tym źle, chciałam żeby myślał, że jest mi z nim najlepiej, a On musiał ślinić sobie palce żeby w ogóle coś z tego wyszło... Na koniec oczywiście udawany ograzm. Kochani jak mam sobie z tym poradzić? ;( Nie chcę się rozstawać z moim mężem...

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem. Tylko my z meżem jestesmy ze soba 9 lat. Na poczatku naszego zwiazku uprawialiśmy seks po 3 razy dziennie codziennie, nie mieliśmy siebie dosyc, ciagle było mało. Wiadomo póxniej to juz nie było z taka czestotliwoscia, ale było dobrze. Od kilku miesiecy cos sie stało i tez mam sucho, ale nie wiem w czym tkwi problem. Mój maz to tez jest taki, ze za bardzo gry wstepnej nigdy nie lubił, ale kiedys to i mi nie była ta gra wstepna potrzebna, bo byłam wigotna, a teraz byc moze z wiekiem (chociaz mam dopieo 30 lat) widocznie tego potrzebuje. Maż działa na mnie, jak sie zaczynamy zabawiac to jestem wilgotna, a jak ma juz dochodzic do zblizenia to ja momentalnie wysycham. Nie wiem czy to juz kwestia psychiki, ze po prostu tak sie boje tego bólu i że znowu wyschne, że sama te suchosc ze stresu powoduje. Seks przestał mnie cieszyc, teraz sie tylko stresuje.

Odnośnik do komentarza
Gość kazia32

nie chcę cię dołować, ale zioniesz ciemnotą na kilometr!!!
Rada:
1.lubrykant poślizgowy KY
2. sperma poślizgowa; spuszcza ci się zanim wśliźnie głęboko do pochwy
3. zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie

Ostrzeżenie: unikajcie lizania genitalii, bo możecie nabyć wirusa brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu, a na niego nie ma szczepionki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Vicious

~kazia32
nie chcę cię dołować, ale zioniesz ciemnotą na kilometr!!!
Rada:
1.lubrykant poślizgowy KY
2. sperma poślizgowa; spuszcza ci się zanim wśliźnie głęboko do pochwy
3. zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie

Ostrzeżenie: unikajcie lizania genitalii, bo możecie nabyć wirusa brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu, a na niego nie ma szczepionki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Żel KY (jeśli chodzi o ten firmy johnson&johnson) został już jakis czas temu wycofany.

Odnośnik do komentarza
Gość Amerykaa

~Kasha
Dodam, że orgazm osiągam tylko wtedy kiedy ja jestem na górze.

Ameryki nie odkryłaś, gdyż ta pozycja sprzyja samodzielnemu "nadziewania się" ciałem na erogenny punkt G i łechtaczkę.
Niestety, ta pozycja blokuje swobodny wytrysk nasienia, przez zbyt silne zgięcie penisa, i jest dla mężczyzny nie tyle zła co gorsza. Optymalną pozycją dla mężczyzny jest "po bożemu" i "na pieska"
Notabene, punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej. Niestety, mało która kobieta wie o punkcie G.
Stymulacja punktu G daje orgazm pochwowy, który jest trudniej osiągalny, ale silniejszy.

Odnośnik do komentarza

~Amerykaa
~Kasha
Dodam, że orgazm osiągam tylko wtedy kiedy ja jestem na górze.

Ameryki nie odkryłaś, gdyż ta pozycja sprzyja samodzielnemu "nadziewania się" ciałem na erogenny punkt G i łechtaczkę.
Niestety, ta pozycja blokuje swobodny wytrysk nasienia, przez zbyt silne zgięcie penisa, i jest dla mężczyzny nie tyle zła co gorsza. Optymalną pozycją dla mężczyzny jest "po bożemu" i "na pieska"
Notabene, punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej. Niestety, mało która kobieta wie o punkcie G.
Stymulacja punktu G daje orgazm pochwowy, który jest trudniej osiągalny, ale silniejszy.


Tak wiem to, tylko, że kiedyś dochodziłam w każdej pozycji, teraz tylko i wyłącznie kiedy jestem na górze. Ja nawet kochajac sie myśle "kurcze jest tak dobrze, ale pewnie zaraz wyschne" no i kuźwa wysycham. Po prostu juz wmawiam to sobie i tak sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość do pysiolka

~pysiolek
Ja mam dopiero 23 lata i już takie problemy :/ Nie chcę stosować żadnych lubrykantów poślizgowych, bo nie chcę żeby mąż się dowiedział, że mam problem z seksem z nim.

Kobieto, albo głupa rżniesz, albo faktycznie czytać nie potrafisz!! W ww. poście pisze jak krowie na rowie: spuszcza Ci się na wargi sromowe i do przedsionka pochwy i naturalnym lubrykantem poślizgowym jest sperma. Zakumkałaś wreszcie?

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

~do pysiolka
~pysiolek
Ja mam dopiero 23 lata i już takie problemy :/ Nie chcę stosować żadnych lubrykantów poślizgowych, bo nie chcę żeby mąż się dowiedział, że mam problem z seksem z nim.

Kobieto, albo głupa rżniesz, albo faktycznie czytać nie potrafisz!! W ww. poście pisze jak krowie na rowie: spuszcza Ci się na wargi sromowe i do przedsionka pochwy i naturalnym lubrykantem poślizgowym jest sperma. Zakumkałaś wreszcie?

Może i jestem ciemna, ale nie rozumiem jak ma mi pomóc sperma mojego męża w suchości pochwy, którą mam W CZASIE STOSUNKU! Po co mi mokra pochwa po stosunku? Mąż zawsze spuszcza mi się do środka, mam mu nagle powiedzieć "spuść mi się na wargi sromowe bo mam sucho"? Myślę że On woli jednak spuszczać mi się do środka zamiast sobie przerywać i robić to na wargi sromowe. I się tak nie unoś wielki specjalisto od seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

~pysiolek

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-cią wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Super. I co cieszysz się, że się podszyłeś/podszyłaś? Świetna zabawa dla dziecka w podstawówce :)

Odnośnik do komentarza
Gość pani specjalistka

Mąż zawsze spuszcza mi się do środka, mam mu nagle powiedzieć "spuść mi się na wargi sromowe bo mam sucho"? Myślę że On woli jednak spuszczać mi się do środka zamiast sobie przerywać i robić to na wargi sromowe. I się tak nie unoś wielki specjalisto od seksu.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Widzę, że dalej nie rozumiesz na czym polega "smarowanie" rury jaką jest pochwa. Skoro nie chcesz by spuścił ci się do przedsionka pochwy by później penis posmarował suchą pochwę, to niech spuści się do dłoni, dłonią posmaruje penisa i już w pochwie będzie poślizg i przyjemny seks.
Ekonomicznej jest posmarować penisa lubrykantem, gdyż po ejakulacji w dłoń, penis może nie osiągnąć satysfakcjonującej erekcji, i trzeba będzie czekać na regeneracją nasienia. Regeneracja nasienia u młodych może trwać kilkadziesiąt minut, a u starszych kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Gość Do tego od spermy

Czlowieku, a jesli kobieta nie ma zamiaru zachodzic w ciaze, a nie uzywa (nie chce lub nie moze) tabletek anty to co?
Twoje rady sa g***o warte.

Do Pysiolka:
Piszesz, ze nie chcesz uzywac lubrykantow zeby maz nie skumal, ze nie do konca jest Ci z nim dobrze, ale przeciez on to widzi po Twojej suchosci, nie rob z niego jakiegos glupka. Kup zel nawilzajacy Durexa albo Intimel i tyle, bez lubrykantow sie nie obedzie chyba, ze chcesz miec ciagle podraznienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Oleenkaa

Pysiolek, napisalas, ze maz spuszcza sie w Ciebie. Planujecie dzieci czy uzywasz tabletek antykoncepcyjnych? Jesli to drugie to tutaj moze tkwic priblem. Skutkiem ubocznym tabletek jest suchosc pochwy i spadek libido.

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

No w ostateczności kupię ten żel nawilżający, ale poszperałam trochę w necie i znalazłam nawilżające globulki dopochwowe hydrovag, które bierze się przez 7 dni, myślicie że w moim przypadku to może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

~Oleenkaa
Pysiolek, napisalas, ze maz spuszcza sie w Ciebie. Planujecie dzieci czy uzywasz tabletek antykoncepcyjnych? Jesli to drugie to tutaj moze tkwic priblem. Skutkiem ubocznym tabletek jest suchosc pochwy i spadek libido.

Stosuję tabletki antykoncepcyjne, dziecko już mamy ;) Jestem pół roku po porodzie, podczas ciąży też miałam sucho.

Odnośnik do komentarza
Gość do tej co głupa rżn.

Kup zel nawilzajacy Durexa albo Intimel i tyle, bez lubrykantow sie nie obedzie chyba, ze chcesz miec ciagle podraznienia.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
no i cio? Zwał jak zwał, KY, Intimel sperma, wszystko nawilża pochwę i chroni ją przed zatarciem. Czy to takie trudne do zakumkania, by głupa rżnąć?

Odnośnik do komentarza
Gość surogat

Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza
Gość sam rzniesz głupa

A Tobie tak ciężko pojać, że nie każda bedzie sie nawilżac sperma, bo raz, że nie chce miec dzieci, a dwa, ze nie każdy facet stanie znowu na wysokości zadania? Głąb z Ciebie jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Gość oleenkaa

~pysiolek
~Oleenkaa
Pysiolek, napisalas, ze maz spuszcza sie w Ciebie. Planujecie dzieci czy uzywasz tabletek antykoncepcyjnych? Jesli to drugie to tutaj moze tkwic priblem. Skutkiem ubocznym tabletek jest suchosc pochwy i spadek libido.

Stosuję tabletki antykoncepcyjne, dziecko już mamy ;) Jestem pół roku po porodzie, podczas ciąży też miałam sucho.

No więc własnie u Ciebie tutaj może tkwić problem. Radze wizyte u ginekologa, byc może zmieni Ci tabletki. Jęsli mimo wszystko problem dalej bedzie to nie zostaje Ci nic innego jak "zaprzyjaźnienie" sie z lubrykantami lub odstawienie pigułek.

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

~oleenkaa
~pysiolek
~Oleenkaa
Pysiolek, napisalas, ze maz spuszcza sie w Ciebie. Planujecie dzieci czy uzywasz tabletek antykoncepcyjnych? Jesli to drugie to tutaj moze tkwic priblem. Skutkiem ubocznym tabletek jest suchosc pochwy i spadek libido.

Stosuję tabletki antykoncepcyjne, dziecko już mamy ;) Jestem pół roku po porodzie, podczas ciąży też miałam sucho.

No więc własnie u Ciebie tutaj może tkwić problem. Radze wizyte u ginekologa, byc może zmieni Ci tabletki. Jęsli mimo wszystko problem dalej bedzie to nie zostaje Ci nic innego jak "zaprzyjaźnienie" sie z lubrykantami lub odstawienie pigułek.

Masz rację, zacznę od wizyty u ginekologa. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Gość pan Głąb

~sam rzniesz głupa
A Tobie tak ciężko pojać, że nie każda bedzie sie nawilżac sperma, bo raz, że nie chce miec dzieci, a dwa, ze nie każdy facet stanie znowu na wysokości zadania? Głąb z Ciebie jakich mało.

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Powiedziała co wiedziała!!!!! Moja droga, widocznie masz męża kalekę, który ma problem nawet z jedną ejakulacją, dlatego nie honorujesz spermy jako lubrykanta poślizgowego.
Ja, mając 24 lata zdolny byłem ejakulować 10 razy za wieczór i noc. Wiem, bo wtedy jechałem na gumkach, więc mogłem je policzyć..

Odnośnik do komentarza
Gość okresy niepłodności

11 dni przed spodziewaną menstruacją to dni niepłodne, więc wtedy można przyjąć nasienie do środka, ale na wszelki wypadek włożyć globulkę Oval Patentex. Istnieje również 1-szy okres niepłodności tuż po krwawieniu, ale on jest ruchomy i radzę nie próbować. Jak widzicie, sperma może być doskonałym lubrykantem i lekarstwem.

Odnośnik do komentarza
Gość pysiolek

~pan Głąb
~sam rzniesz głupa
A Tobie tak ciężko pojać, że nie każda bedzie sie nawilżac sperma, bo raz, że nie chce miec dzieci, a dwa, ze nie każdy facet stanie znowu na wysokości zadania? Głąb z Ciebie jakich mało.

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Powiedziała co wiedziała!!!!! Moja droga, widocznie masz męża kalekę, który ma problem nawet z jedną ejakulacją, dlatego nie honorujesz spermy jako lubrykanta poślizgowego.
Ja, mając 24 lata zdolny byłem ejakulować 10 razy za wieczór i noc. Wiem, bo wtedy jechałem na gumkach, więc mogłem je policzyć..

Ktoś tu chyba ma spory problem ze sobą i postanowił powyżywać się w internecie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...