Skocz do zawartości
Forum

Zmieniające się piersi


Gość MirabelkaBB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MirabelkaBB

Miałam małe piersi. przrz tabelki antykoncepcyjne piersi urosły mi o ok rozmiar. Były okrągłe, twarde. Przestałam brać tabletki ze względów zdrowotnych i zauważyłam zmianę w piersiach. Są miękkie, jakby lekko wiszące, i uciekają na boki. Przed stosowaniem tabletek były inne, bardziej okrągłe. Miałam wtedy 18 lat. Teraz mam 21 i zaczynam się martwić... Nie są brzydkie. Ale tamte bardziej ni się podobały. Martwię się, czy będą jeszcze bardziej wisieć? A co jeśli schudnę? Są jakieś ćwiczenia. ? Help

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenia
regularne masaże
ewentualnie możesz sobie równeiż kupic tabletki na biust. Oczywiście nie żadne no name, których jest dużo sprzedawanych na allegro, ale takie prawdziwe skuteczne tabletki na biust. Tabletki o dobrym składzie powinny nie dość,ze przywrócić jędrność biustu to jeszcze znacznie go podnieść i powiekszyć ( nieduzo ale spokojnie da się w taki sposob uzyskać jeden rozmiar).

Odnośnik do komentarza

Tak. Podejścia miałam dwa. Nie będę pisała może o tabletkach z których nie byłam zadowolona bo było to już kilka razy i z tego co widzę to nawet nie są juz w sprzeday ( w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę ich kiepskie działanie....). Drugie jakie brałam to Perfect Bust. Kupiłam sobie cały zestaw z kremem do biustu I te właśnie mi pomogły :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co , sama się nad tym zastanawiałam ale tabletki brałam już naprawdę jakiś czas temu ( dobre kilka miesięcy bo zaczełam brać jesienią rok temu). No i jak widze swój biust i sobie porównuje z tym co było wcześniej to nie. Nie pomniejszyły się po perfect bust :) Ale zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...