Forum Seks

Zmieniające się piersi

~MirabelkaBB

~MirabelkaBB

Miałam małe piersi. przrz tabelki antykoncepcyjne piersi urosły mi o ok rozmiar. Były okrągłe, twarde. Przestałam brać tabletki ze względów zdrowotnych i zauważyłam zmianę w piersiach. Są miękkie, jakby lekko wiszące, i uciekają na boki. Przed stosowaniem tabletek były inne, bardziej okrągłe. Miałam wtedy 18 lat. Teraz mam 21 i zaczynam się martwić... Nie są brzydkie. Ale tamte bardziej ni się podobały. Martwię się, czy będą jeszcze bardziej wisieć? A co jeśli schudnę? Są jakieś ćwiczenia. ? Help

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kars

~kars

Ćwiczenia
regularne masaże
ewentualnie możesz sobie równeiż kupic tabletki na biust. Oczywiście nie żadne no name, których jest dużo sprzedawanych na allegro, ale takie prawdziwe skuteczne tabletki na biust. Tabletki o dobrym składzie powinny nie dość,ze przywrócić jędrność biustu to jeszcze znacznie go podnieść i powiekszyć ( nieduzo ale spokojnie da się w taki sposob uzyskać jeden rozmiar).

~kars

~kars

Tak. Podejścia miałam dwa. Nie będę pisała może o tabletkach z których nie byłam zadowolona bo było to już kilka razy i z tego co widzę to nawet nie są juz w sprzeday ( w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę ich kiepskie działanie....). Drugie jakie brałam to Perfect Bust. Kupiłam sobie cały zestaw z kremem do biustu I te właśnie mi pomogły :)

~marinka31

~marinka31

Ale efekt jest stały? Czy tylko na czas w którym bierzesz te tabletki? Bo chciałabym coś co dałoby mi stały efekt i nie chcę brać cały czas tabltek:(

~kars

~kars

Wiesz co , sama się nad tym zastanawiałam ale tabletki brałam już naprawdę jakiś czas temu ( dobre kilka miesięcy bo zaczełam brać jesienią rok temu). No i jak widze swój biust i sobie porównuje z tym co było wcześniej to nie. Nie pomniejszyły się po perfect bust :) Ale zobaczymy co będzie dalej.