Forum Seks

Czy kobieta w wieku 35 lat może zajść w ciążę?

~KrzysiekpI

~KrzysiekpI

Witam. Mam pytanie. Czy moja 35 letnia partnerka może jeszcze zajść w ciążę?
Proszę o mądre odpowiedzi ponieważ zależy nam na dziecku
Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Sam wiek - 35 lat - nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Przecież starsze kobiety zostają matkami. Ważne jednak, by Pana kobieta była pod kontrolą ginekologa, zrobiła stosowne badania, monitorowała hormony itd., jeśli planujecie ciążę. Pozdrawiam i powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Krzysiekpl

~Krzysiekpl

mgr Kamila Krocz
Sam wiek - 35 lat - nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Przecież starsze kobiety zostają matkami. Ważne jednak, by Pana kobieta była pod kontrolą ginekologa, zrobiła stosowne badania, monitorowała hormony itd., jeśli planujecie ciążę. Pozdrawiam i powodzenia!

Dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam :-)

~do Krzyśka

~do Krzyśka

Nie wiem, czy wiesz, że im starsza kobieta, tym większe szanse na Downa. W związku z tym radziłabym zrobić badania też w tym kierunku.
Ogólnie funkcjonuje zasada: im młodsza kobieta tym zdrowsze dziecko, im starszy mężczyzna tym mądrzejsze dziecko.
A Ty ile masz lat?

~Krzysiekpl

~Krzysiekpl

~do Krzyśka
Nie wiem, czy wiesz, że im starsza kobieta, tym większe szanse na Downa. W związku z tym radziłabym zrobić badania też w tym kierunku.
Ogólnie funkcjonuje zasada: im młodsza kobieta tym zdrowsze dziecko, im starszy mężczyzna tym mądrzejsze dziecko.
A Ty ile masz lat?

Mam 35 lat

~na uspokojenie

~na uspokojenie

Zespół Downa może złapać w przypadku gdy na ciążę decyduje się kobieta, która przekroczyła 40 lat. Wtedy wskazane badania prenatalne.

~andriel

~andriel

jasne że tak. Wiele par w tym wieku decyduje się na dziecko. partnerka może zacząć wyznaczać sobie fazy cyklu. Celujcie w owulację, wtedy istnieje największe prawdopodobieństwo zapłodnienia. A jeśli będzie mieć z tym kłopot to kupcie mikroskop owulacyjny np Afrodytę.