Skocz do zawartości
Forum

Czy kobieta w wieku 35 lat może zajść w ciążę?


Gość KrzysiekpI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiekpl

mgr Kamila Krocz
Sam wiek - 35 lat - nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Przecież starsze kobiety zostają matkami. Ważne jednak, by Pana kobieta była pod kontrolą ginekologa, zrobiła stosowne badania, monitorowała hormony itd., jeśli planujecie ciążę. Pozdrawiam i powodzenia!

Dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Gość do Krzyśka

Nie wiem, czy wiesz, że im starsza kobieta, tym większe szanse na Downa. W związku z tym radziłabym zrobić badania też w tym kierunku.
Ogólnie funkcjonuje zasada: im młodsza kobieta tym zdrowsze dziecko, im starszy mężczyzna tym mądrzejsze dziecko.
A Ty ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiekpl

~do Krzyśka
Nie wiem, czy wiesz, że im starsza kobieta, tym większe szanse na Downa. W związku z tym radziłabym zrobić badania też w tym kierunku.
Ogólnie funkcjonuje zasada: im młodsza kobieta tym zdrowsze dziecko, im starszy mężczyzna tym mądrzejsze dziecko.
A Ty ile masz lat?

Mam 35 lat

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

jasne że tak. Wiele par w tym wieku decyduje się na dziecko. partnerka może zacząć wyznaczać sobie fazy cyklu. Celujcie w owulację, wtedy istnieje największe prawdopodobieństwo zapłodnienia. A jeśli będzie mieć z tym kłopot to kupcie mikroskop owulacyjny np Afrodytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...