Forum Seks

Co zamiast tabletek na przedłużenie wytrysku

~als

~als

Witam. Mam problem z szybkim wytryskiem. Zdarza się,że wystarczą mi 2 ruchy i jest już koniec. Czy możecie doradzić jakie są środki na to aby to chociaz trochę przedłużyć? Doam,ze nie uśmiecha mi się róneiz używanie prezerwatywy bo jak nałoże to penis mi opada.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do buraka

~do buraka

chłopie, tyle razy pisałam: 3 szybkie wytryski na golasa do pochwy, i jeśli Ci tylko siurek stanie, 4-ty na tyle się opóźni, że zarżniesz babę na śmierć a sam się nie spuścisz, i ci wreszcie opadnie z bólu. Kumasz buraku?
No, możesz iść do seksuologa, to wypisze Ci receptę na chemię opóźniająca wtrysk. Zapłacisz 300zł za wizytę, 200zł za leki i będziesz rżnął 1h bez wytrysku. Babie zrobisz dobrze a sobie ni chuja, bo się nawet nie spuścisz.

~iglo33445

~iglo33445

Nikt tutaj nie pisze o korzystaniu z pomocy lekarza i lekach na receptę. Sam równiez uważam,ze nie ma si e co truć ponieważ czasami coś bez recepty jest o wiele lepsze. Po pierwsze dobre jest wczesniej zmasturbować się pod prysznicem ponieważ drugi czy trzeci stosunek bedzie o wiele dłuższy. Dobre dzialanie maja również chusteczki ( tak tak chusteczki=. Oc wipes. Przed stosunkiem nacierasz penisa chusteczka i to w pewnym stopniu znieczula Twoj sprzet. Znaczy się czujesz wszystko ale penis nie jest nadwrażliwy i mozesz dłużej.

~dla Iglo

~dla Iglo

• Korzyści z dobrze uprawianego seksu: Zdrowe, normalne i urodziwe potomstwo.
• systematyczne ejakulacje sprzyjają zdrowiu prostaty (prostata zwana jest też gruczołem krokowym lub sterczem; prostata atakuje mężczyzn po 60. roku życia; chodzi o niezłośliwego raka. Choroba polega na zmniejszeniu lub zablokowaniu światła moczowodu, przez niepohamowany i niekontrolowany rozrost stercza, kiedy to, tym spowodowany wzrost ciśnienia moczu w pęcherzu daje duży ból, a usunięcie bólu może nastąpić jedynie przez wprowadzenie przez prącie do pęcherza cewnika(rurki plastikowej) i odprowadzenie moczu na zewnątrz. Współcześnie, chore stercze leczy się bezkrwawo techniką laserową; zaniedbanie choroby może przyczynić się do raka złośliwego a następnie śmierci; usunięcie prostaty nie zaburza libida.
• nasienie męskie stymulująco działa na śluzówkę pochwy kobiety; zauważono mniejszy odsetek raka szyjki macicy;
• rozładowanie nerwowe;
• przyjemność zmysłowa;
• nieobecność chorób wenerycznych np. lues, tryper, rzeżączka, rzęsistkowica, nieobecność wirusa HIV powodującego straszliwą chorobę AIDS !!! (zanik odporności immunologicznej organizmu, gdzie ,,głupi katar” może przyczynić się do śmierci!!!!)
Z ostatnich badań naukowych: impotencja jest reakcją obronną organizmu świadczącą o chorobie naczyń krwionośnych; ostrzega często przed zawałem i wylewem stwarzając alternatywę: wątpliwy seks i śmierć ew. kalectwo,

~poprawka

~poprawka

poprawka dotyczy źle użytego wyrazu rak. Rak to rak i nieważne czy złośliwy czy niezłośliwy, a autorowi zapewne chodziło o nowotwór niezłośliwy, który może zezłośliwieć, i wtedy jest rakiem. Notabene, każdy rak jest nowotworem, lecz nie każdy nowotwór jest rakiem.

~Anusia33

~Anusia33

Mój partner "posuwał" mnie dosłownie jedną godzinę i nie mógł się spuścić. Ja w międzyczasie, jak byłam młodsza, szczytowałam 4 razy!!!! Później nabawiłam się od tego tarcia na sucho ranek w pochwie. Teraz unikam seksu jak ognia, bo boję się bólu. Stwierdzam namacalnie, że wydłużanie czasu wytrysku jest błędem.

~als

~als

No wiesz nikt tutaj nie twierdzi,że chciałbym posuwać swoją żonę kilka godzin ( sam nawet bym tak nie chciał). Ale jednak tak jak pisałem 2 ruchy to zdecydowanie za mało... te chusteczki to mine nawet zainteresowały ( nie wiem czy miałbym konsekwencje aby codzienie brać po tabletce). Czy kupię gdzieś stacjonarnie?

~chłopek33

~chłopek33

~als
No wiesz nikt tutaj nie twierdzi,że chciałbym posuwać swoją żonę kilka godzin ( sam nawet bym tak nie chciał). Ale jednak tak jak pisałem 2 ruchy to zdecydowanie za mało... te chusteczki to mnie nawet zainteresowały ( nie wiem czy miałbym konsekwencje aby codziennie brać po tabletce). Czy kupię gdzieś stacjonarnie?

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
chopie, tuniej cie wyniesie zamiost husteczek szklunka wody.

~iglo33445

~iglo33445

Z tego co widziałem to Oc wipes kupisz jedynie przez internet ( przynajmiej ja tak zamawiam). Raz czy dwa próbowałem pytac się w aptekach ale nie mieli.