Forum Seks

Masturbacja

~napalony

~napalony

Witam
Mam 21 lat i jestem prawiczkiem. Codziennie masturbuję się przy filmach pornograficznych. Czy to jest normalne i czy ma to wpływ na moje zdrowie? Jeśli tak to jak inaczej rozładować napięcie seksualne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~o masturbacji

~o masturbacji

Nadmierna ilość upustu spermy jest szkodliwa dla zdrowia. Tak bardzo osłabia Układ Immunologiczny, że organizm jest podatny na byle chorobę, i może "paść"!!!! Dowód z badań naukowych: szczurom laboratoryjnym wszczepiono do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu elektrody, a w klatce umieszczono 2 przyciski: seks i żarcie. Tak długo robiły se dobrze zapominając o żarciu, że pozdychały, bo dopadła je choroba.
Rozładować napięcie seksualne można na siłowni, basenie, rowerze. Masturbacja np. 3 x w tygodniu, przy dobrym odżywianiu może być dobrym treningiem dla sprawności penisa. Ale walenie konia kilka razy dziennie jest chorobliwym debilizmem. Taki, za przeproszeniem, debil, w życiu z kobietą, nie spuści się, ponieważ będzie miał utrwalony nawyk silnego tarcia, którego nie zazna w śliskiej i luźniejszej od łapy pochwie.
Ważne: nigdy na sucho, a używać KY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~napalony

~napalony

a jak dam possać siurka rocznej cielczce i bede sie spószczał tak jak dziefcynie w pochwie, to bedzie dobże czy źle? Prosze o powarzne otpowiedzi. Dzienkóje.