Skocz do zawartości
Forum

Wędzidełko Napletka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat.
Mam problem a mianowicie, ok. 4 tygodni temu podczas uprawiania stosunku, doszło do uszkodzenia wędzidełka.
Pierwsze odczucie związane z tym to ogromny ból i szczypanie które po chwili ustało. Problem pojawił się od razu w momencie oddawania moczu, ogromny ból na przemian ze szczypaniem. Rana tak bolała że nie dało się do niej dostać. Na drugi dzień zacząłem stosować maść Detromecynową i przyznam, że efekty jej stosowania były bardzo znikome! Po tygodniu jej stosowania Pan w aptece doradził mi Tribiotic w małych ilościach.
Stosowałem go ok. 2 tygodni + dokładna higiena po oddaniu moczu i przed snem. Mijają już 4 tygodnie od momentu uszkodzenia, rana wygląda tak jak na zdjęciu i czasem jeszcze zdarzają się bóle jak na początku. Prosiłbym żeby ktoś mi doradził co dalej mam z tym robić bo ile można prowadzić celibat i zwijać się z bólu. Pozdrawiam.

monthly_2017_05/wedzidelko-napletka_4741.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość napletek

mocz siurka w letnim wywarze z rumianku; ma on właściwości kojące i przeciwzapalne. Rumianek & azulan kupisz w aptece. Wodę i jakąś miskę chyba masz w domu; mam nadzieję, że nie mieszkasz w noclegowni, cio?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałeś się, co chcą LUDZIE MEDIÓW ukryć, gdy mówią, że mamy swoje tajemnice? Otóż, MEDYCYNĘ KWANTOWĄ za pomocą nadajników radiowych. My wszyscy tzw. ludzie musimy być podłączani do urządzeń, a ci z mediów mają to na odległość. Polecam ci medycynę kwantową na twoją dolegliwość, bo z tego co piszesz chemia nie pomaga. Ci z mediów mają też radiowy ELEKTROSEKS, którym zaspokajają się na wizji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...