Skocz do zawartości
Forum

Brak pełnej erekcji


Gość Michał 872647282

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał 872647282

Witam, mój problem trwa już od jakiegoś roku. Czasami bywa tak ze nie mogę osiągnąć erekcji bądź pełnej erekcji. Mam 25 lat, 185cm wzrostu, 72kg wagi, odżywiam się po domowemu, nie jem żadnych przetworzonych świństw. Poznałem w końcu kobietę na której mi naprawdę zależy i mój problem z powrotem daje się we znaki. Kiedy dochodzi do zbliżenia jak już pisałem nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu, wiem ze może mieć to podłoże psychiczne wiec staram się maksymalnie odprężyc i oddać się przyjemności, jest lepiej lecz wzwód nadal mnie nie satysfakcjonuje i powoduje problem z wejściem a gdy założę gumkę już w ogóle jest źle. Kiedy się masturbuje wzwód jest naprawdę zadowalający. Pale fajki od jakiś 5 lat. Czy rzucenie papierosów może pomoc mi w mom problemie? Jeżeli tak, to jak długo może trwać moja regeneracja ? Czy pompka do penisa może pomoc w tym całym dylemacie ? Zażywałem tabletki z silendafilem to wzwód byl super ale wiadomo w wieku 25 lat nie tym się leczy takie problemy Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Gość Michal8473847838

MaxOn i maxigra na receptę. Tak, ale rzadko raz/dwa razy na tydzień. Nie przypominam sobie porannych wywodów od długiego czasu, chyba ze bardzo mi się chce siku. A co ma do rzeczy rozmiar mojego penisa ? Mieści się w normach ISO -.- ...

Odnośnik do komentarza

Maxon jest be recepty tak w ogole. Wiem, bo sam biorę. Ale, jeśli ktoś mam 25 lat jak Ty i chce łykać tabsy na potencję to coś jest nie tak. Weź najpierw odwiedź lekarza, uprawiaj sport, lepiej się odżywiaj, a nie od razu tabsy... Dożyjesz moich lat, to będziesz brać :P

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

W poniższym cytacie z "Fizjologii i filozofii seksu" masz odpowiedź. Pełną zawartość możesz wyguglać pod ww. hasłem
cyt,:
Z ostatnich badań naukowych: impotencja jest reakcją obronną organizmu świadczącą o chorobie naczyń krwionośnych; ostrzega często przed zawałem i wylewem stwarzając alternatywę: wątpliwy seks i śmierć ew. kalectwo, albo życie z wątpliwym seksem i impotencja! Ani to, ani to nie jest rozwiązaniem! Implant ciała jamistego(odpowiedzialny za erekcję), ostatniej generacji, wszczepiony w prącie kosztuje >20tys. dolarów! a gdzie cena bólu, ryzyka, godności męskiej, nie mówiąc, że to >80tys.zł. lub 2 dobre samochody! Impotencja dotyczy też i kobiet, manifestuje się oziębłością płciową i brakiem orgazmu a po menopauzie często suchością pochwy. W myśl prawa biologicznego, że narząd nieużywany ulega atrofii (zanikowi) nie tylko tkankowej ale i funkcjonalnej, lub trening czyni mistrza bardzo wskazane, żeby mężczyźni podczas zabiegów higienicznych, wykorzystując śliskość mydła, masowali prącie(głównie żołądź, przy ściągniętym napletku) do niepełnego wzwodu, nie dopuszczając do ejakulacji. Po takim zabiegu, korzystne jest hartowanie, zwłaszcza jąder, chłodną i zimną wodą. Ma to m.in. pozytywny związek z ilością, jakością plemników i potencją seksualną, sprzyja zdrowiu prostaty, chroni nie tylko przed stulejką ale i przed groźnym załupkiem, mogącym dać nawet martwicę żołądzi.. Takie zabiegi wskazane są głównie dla zawałowców i wylewowców (ogólnie miażdżycowców) u których pełny orgazm mógłby spowodować zawał lub wylew, a którzy chcieliby po rekonwalescencji podjąć normalne życie seksualne; dla zdrowych mężczyzn powinno to być codziennością.. Najsensowniej i najtaniej jest jednak dbać o zdrowie przestrzegając zasad opisanych w tematach: „4 warunki determinujące zdrowie”, „Hartowanie”, „Zasady dietetyczne”, „Prostacyklina”, „Bakterie a higiena somatyczna”, „5 celów determinujących sens życia”, „Witamina C i inne przeciwutleniacze w profilaktyce raka i prawie wszystkich chorób” i wiele innych.

Odnośnik do komentarza

no racja, tryb życia ma bardzo dużo do gadania. Sam miałem problem z erekcją, przed zmianą pracy własnie był trudny okres, a właśnie przez to chyba zaczęły mi sie te problemy. Kupowałem maxon i byłem z niego zadowolony, bo o wiele lepiej po nim mi szło. Poza tym też jedzenie i stres ma duży wpływ. Trzeba spojrzeć na siebie z innej perspektywy.

Odnośnik do komentarza

po maxonie nawet moja żona była zadowolona. u nas całe te problemy trawły już ponad pół roku, nawet zaczynały się pojawiać kłótnie, no ale co ja mogłem zrobić, nic. kiedyś pamiętam, że ona przyniosła te tabletki i twierdziła, że mógłbym spróbować i dla świętego spokoju wziąłem. efekt faktycznie nawet mnie zaskoczył. teraz dodatkowo ćiwczę na siłowni i biorę wolne soboty, więc organizm też całkiem inaczej się zachowuje

Odnośnik do komentarza

Maxon działa już po niecałych 30 minutach, więc tu nie trzeba brać długo, żeby tabletki pomogły. Trudno mi powiedzieć jak długo utrzymuje się efekt, ale co najmniej 5 godzin, bo testowałem na sobie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...