Skocz do zawartości
Forum

Siusiak i Sperma


Gość Tina67

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest to możliwe , ale trzeba operacyjnie usunąć jądra, które tę spermę produkują. Zabieg nazywa się kastracja.
Ponieważ męski orgazm nieodłącznie związany jest z wytryskiem spermy, to będziesz miał siusiaka tylko do pozywania, przy zerowej przyjemności. Zatem jesteś dobrym materiałem na księdza, który ponoć ślubuje "czystość" seksualną.

Odnośnik do komentarza

~drugi sposób
wszczepić elektrody do mózgu, wtedy miałbyś orgazm bez wytrysku spermy, ale takie coś kosztuje 20 tys. $

jakbyś się zapomniał i przytrzymał guzik rozkoszy więcej niż 8 minut, to uzyskałbyś orgazm całego życia i strzeliłbyś kopytami w kalendarz. Jeśli masz życia już dość, to masz szansę umrzeć z przyjemnością. Jedyny problem, to szmal, prawda?

Odnośnik do komentarza

czy można normalnie żyć bez jąder w mosznie tylko z samym siusiakiem
co się z takimi jądrami robi po usunięciu operacyjnie.

masturbacja zabrała mi dużo lat (od 2005 się masturbowałem aż do dnia dzisiejszego)
i to jest chyba jedyny sposób na zaprzestanie tej masturbacji dlatego chciałbym się pozbyć na zawsze tej spermy.
myślę że jak zgłoszę się na zabieg usunięcia jąder to wtedy będę miał na zawsze spokój.

a pozatym raczej żadna dziewczyna nie chciała by takiego chłopaka który się onanizował

Odnośnik do komentarza

~siusiak i sperma
czy jest możliwość usunięcia całego siusiaka razem z moszną i jądrami. co się potem z takim siusiakiem robi po usunięciu , czy można go sobie zatrzymać w domu.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Takiego siusiaka można zabalsamować i powiesić w salonie jako trofeum debila i podczas uroczystości rodzinnych chwalić się nim.
W miejsce siusiaka chirurg urolog wstawi Ci rurkę z kranikiem, ale tylko do sikania. O dupczeniu musisz zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

~tina67
to co mi w takim razie radzicie. nigdy nie chciałem mieć siusiaka

że jesteś dziewczyną mającą i cipkę i durnego siusiaka, dlatego chcesz się go pozbyć, tak? A dałaś se wsadzić do cipki siusiaka? Uzyskałaś cudowny orgazm?

Odnośnik do komentarza
Gość mycie prawidłowe

Skoro cię szczypał to znaczy, że były jakieś patogeny
.W związku z tym musisz myć kwasem HCL, on na 100% wypali bakterie, grzyby i wirusy, które się tam zalęgły z powodu Twojego flejtuchostwa. Kumasz już teraz mały brudasie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...