Skocz do zawartości
Forum

włosy na penisie


Gość plk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, mam 16 lat i trochę zarośnięte miejsce intymne(nie goliłem dawno). Ale najdziwniejsze jest to że na penisie(nie nad, dookoła czy na mosznie,chociaż tam też, ale na samym prąciu) wyrosły mi bardzo długie włosy, sięgają żołędzia prawie. Wygląda to okropnie i nie wiem dlaczego tak się stało i jak się tego pozbyć.W internecie nie znalazłem dużo na ten temat, a ludzie głównie mają problem z włosami na "podstawie" penisa ale nie na całym! Z tego co też przeczytałem to inni uważają że nie jest to zbyt normalne. Jak ogolę to pewnie wyrosną mi jeszcze większe. Mam to obcinać jakoś nożyczkami? Byłbym wdzięczny za dobrą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość taki tam zwykły1990

ja tez mam, prawie do żołedzi, wyrywam penseta dwa razy w tygodniu od dobrych 3 lat i wciaz wyrastaja, nie wiem czy to normalne czy nie ale niezbyt mi sie to podoba no ale coz, trzeba zyc dalej, wzioalem w wieku 20 lat tabsy anaboliczne i pewnie jakis efekt uboczny wyszedl...

Odnośnik do komentarza

golenie odpada, bo urosną twarde i ostre jak spilki, co może pokłóć piz*dę. Jedne wyjście to laserowa depilacja. Taką laserową depilatorkę mają w Gabinetach Kosmetycznych, ale czy zechcą depilować ch*ja, to wątpię, gdyż depilują włoski na twarzy i ew. nogach.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
A jeszcze mam takie pytanie jak te włosy wyrwę z cebulkami np. Pęsetą czy czymś to mi się coś stanie?

Wyrywania nie próbuj, bo możesz wprowadzić jakąś infekcję i narobisz se kłopotu. Jak wyżej pisałam: depilacja laserowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Ślązak

Co za głupoty tu ludzie piszą. Ja wyrywam włoski z penisa i moszny od 20 lat, jest to odrobinę problematyczne ale się przyzwyczaiłem. Żadnych infekcji nie mam i nie miałem za to wszystko jest gładkie i mile w dotyku ( np kiedy kobieta weźmie go do ust

Odnośnik do komentarza
Gość b00merang

Podobno czasami tak się zdarza i mieści się to w jakiś granicach normy. Mi włosy dochodziły do połowy penisa. Fatalnie to wyglądało, no i wiadomo, podczas sexu te włosy wchodziły by do pochwy, mogły by tam wypaść i zostać... Bardzo nie higieniczne.
Ja zdecydowałem się usunąć te włosy na stałe przy pomocy depilacji laserowej (druga możliwość to elektroliza, podobno bardzo skuteczna). Zaleta jest taka że to rozwiązuje problem raz na zawsze i jest dość bezpieczne. Wady są dwie: cena i konieczność odwiedzenia salonu kosmetycznego. Sama depilacja to nie najprzyjemniejsze przeżycie (to świat kobiet, a trzeba tam wywołać i utrzymać wzwód na czas zabiegu). Jest też trochę bolesne.

Odnośnik do komentarza
Gość penis431
W dniu 13.05.2018 o 07:34, Gość Ślązak napisał:

Co za głupoty tu ludzie piszą. Ja wyrywam włoski z penisa i moszny od 20 lat, jest to odrobinę problematyczne ale się przyzwyczaiłem. Żadnych infekcji nie mam i nie miałem za to wszystko jest gładkie i mile w dotyku ( np kiedy kobieta weźmie go do ust

XDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

A jak na przykład zrobić tak żeby włosy nie odrastały na penisie żeby skóra w tej okolici intymnej była gładziudka, ja na przyklad w tym miejscu gole zwyklą żyletką I pianką do golenia zawsze gole włosy nad penisem I mosznę na całkowite zero, ale te wlosy szybko odrastają, a ta nie chce jak zapobiec odrostowi włosów w tym miejscu intymnym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...