Skocz do zawartości
Forum

Napletek "walenie konia "


Powerrek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie a zarazem problem trochę dziwny i wstydliwy jak to dla chłopaka od jakiegoś czasu zainteresowało mnie jak to jest "walic konia" chciałem się za to zabrać lecz nie wiem jak się za to wsiąść czy skórę trzeba ściągnąć gdy nie stoi czy jak już się napręży naplet to wtedy już jej nie ściągnę za nic na świecie dojdzie do momentu ze pojawi się początek napletka i dalej już nie pójdzie za nic tak jakby nie chciała skóra sie rozprężyć żeby przejść większa część napletu a jak leży nie napięty to zdejmę skórę z lekkim bólem i spadnie w rówek i nie wiem czy dalej ma ona isc czy jak proszę o wyrozumiałość :(

Odnośnik do komentarza

masz zadatek na stulejkę, ale właśnie umiejętnym waleniem konia możesz nie dopuścić do tego kalectwa.
Metoda: na dłoń lejesz kilka krpoel oliwki dla niemowląt, dłonią niczym pochwą posuwasz po główce delikatnie aż zrobi się tam ślisko, i napletek zejdzie poniżej rowka okolożołądnego. "Posuwasz" aż do wytrysku. Po wytrysku myjesz siurka i hartujesz zimną wodą. Po wytarciu siurka nakładasz krem do twarzy, by napletek oddzielić od główki. Powtarzasz miłe walenie konia 3 x w tygodniu, dobrze się odżywiasz i wysypiasz, by nie osłabić Układu Immunologicznego, i przez jego osłabienie "zdechnąć" jak szczury laboratoryjne, które robiły se dobrze guzikiem elektrycznym wszczepionym do mózgu.

Odnośnik do komentarza

przy każdej okazji ściągaj napletek, a nawet śpij z odkrytą główką. Żeby samodzielnie napletek nie zakrył główki, to owiń główkę miękkim papierem toaletowym i oklej taśmą miodową by papier się nie zsunął. Tak śpij przez kilka miesięcy, aż głupi ch*j nauczy się kultury. Często myj siurka przy ściągniętym napletku , by nie zalegała tam mastka i resztki moczu, powodując stan zapalny, smród i przyrośnięcie napletka do główki, czyli stulejkę. W 3-cim świecie,za przeproszeniem, debile, oszczędzając na wodzie i mydle dają się obrzezać.
Mam nadzieję, że nie jesteś debilem.

Odnośnik do komentarza
Gość powarzna odpowiedź

Powerrek1
Pytam poważnie :(

Musisz koniecznie dać się obrzezać, ale musi to robić kobieta i to młoda. Jak jom ładnie poprosis, to ci weźmie krwawiącego siurka do buzi i na drugi dzień będziesz jusz mugł walić konia bes bulu.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Powereka

na szybsze gojenie rany po obrzezaniu musisz dać cielakowi jednomiesięcznemu do ssania swojego siurka. Jeśli nie mieszkasz na wsi, to mogę Cię zaprosić do siebie na wieś i do zagrody z cieliczkami. Godzina seksu leczniczego z cieliczką kosztuje u mnie 50$. Podaj namiary, to Ci podam adres gabinetu. Do miłego.

Odnośnik do komentarza
Gość Unnamed123

Tez tak mialem jak 11 lat mialem. Teraz mam 12 i jest dobrze bo tak gdzies przez miesiac bawilem sie nim w kompieli i sam zszedl. P.S moze troche bolec jak ci napletek bedzie schodzil do konca ale wytrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Gość ghost12

Daj sobie chłopie spokój z tym rozciąganiem do momentu aż ogarniesz co i jak bo jak sobie do załupka doprowadzisz i cie stary do szpitala nie zdąży na czas dowieźć do będziesz z rurką łaził do końca życia a bzykanie to bedziesz sobie na monitorze oglądał. Powiedz najlepiej ojcu że masz stulejke,on będzie wiedział gdzie z tym iść i co zrobić. I w ogóle po co chcesz sobie walić w tym wieku ? Nawet jeszcze pociągu seksualnego nie odczuwasz.

Odnośnik do komentarza
Gość looool2

olaskibb22
zabieg usunięcia wędzidełka to koszt 300 zł ;) mój chłopak taki przeszedł, chwila roboty i spokój do końca życia, a i dla mnie lepiej ;p

Tu nie chodzi o wędzidełko po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia o czym mowa ?

Odnośnik do komentarza

Smaruj kremem nawilżającym, tylko nie pomyl kremów, bo czasami na półce obok kremu nawilżającego stoi krem do ścierania naskórka - oczyszczający. Myj w bardzo ciepłej wodzie, namydlaj tłustym mydłem i próbuj ściągać do siebie. Jak już będzie się dawało ściągnąć - po posmarowaniu tłustym, nawilżającym kremem, czy podczas namydlenia tłustym mydłem z bardzo ciepłą wodą - to zalecana jest wizyta w agencji towarzyskiej tylko u recepcjonistki w agencji musisz wyjaśnić, że chodzi o wizytę u doświadczonej pani, której w rękach wszystko staje i działa błyskawicznie i która pokaże na tobie, jak się to robi. Wizyta trwa jedną godzinę (musisz wyjść od pani obsługującej przed minięciem godziny, bo ochroniarz skasuje za rozpoczętą drugą godzinę wizyty) i kosztuje do 600 zł. Jak robótka będzie sprawnie szła, to nawet w ciągu pierwszych 15 minut pani obsługująca nauczy prawidłowego działania, a w drugim kwadransie nawet sobie na pani poujeżdżasz - zalecam na pieska i poproś panią żeby sobie wetknęła, bo możesz mieć kłopot z wcelowaniem w odpowiedni otwór i jedziesz! W trzecim kwadransie dobrze byłoby już robótki kończyć, aby w czwartym kwadransie wyjść jako spełniony. Ze swojego doświadczenia powiem, że do agencji najpierw zatelefonowaliśmy, umówiliśmy przedpołudniową wizytę, w ten sposób, aby po urwaniu się ze szkoły dojechać autobusem do miasta i tam poszliśmy do agencji na umówioną wizytę we trzech chłopaków. Było fajnie, kolega, co brał na pieska, to trzy razy leciał w kosmos, zanim drugi kolega, co go do buzi brała, skończył. No i tak na zmiany żeśmy ujeżdżali, przez niecałą godzinę byliśmy już obsłużeni. Kosztowało to nas w sumie 330 zł, bo skorzystaliśmy z promocji i specatrakcji łączonych w pakiet dla młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra zmiana

i tańsza, to zamiast burdelowej pani, sztuczna cipka lub dupka + lubrykant KY. Efekt identyczny i bezkosztowy. Ważne, by po wytrysku umyć siurka, bo mogą się namnożyć bakterie i smród śledziowy. Sztuczną cipkę kupisz w internetowym seksszopie, a KY w każdej aptece. Z treningiem nie przesadzaj, bo osłabisz Układ Immunologiczny, ale to optimum to 3 x 30 x 130. Myślę, żeś nie burak i znajdziesz w necie tę zasadę. Zauważyłam, że wielu nie potrafi posługiwać się guglarką.

Odnośnik do komentarza
Gość Tadzikoski

Jest taki bardzo dobry sposób na Twoje problemy który przerobił szwagra kolegi syn w USA. Jak chłopak zaruchał pierwszy raz to mu ledwo naplet odciągnęli tak się zacisnął! Kupili więc takie małe baloniki i pompeczkę do tych bal0nków. Wsadzasz do fiutka pod naplet balonik, trochę to ciężko idzie trzeba podepchać jakimś flamastrem na przykład czy patyczkiem do uszu. I potem pompeczką pompujesz a jak masz kogoś to nie trzeba pompeczki tylko niech ci twoja laska napompuje. Balonik się rozciąga i naplet ci poszerza. zawiązujesz go nitką i tak z 15 minut na rozciągniętym czekasz a potem igłą przekuwasz i balon do wyrzucenia. Dobrze sobie skurę i całego kutasa posmarować czymś tłustym (margaryna albo krem do rąk) to się lepiej rozciąga. Ten w Ameryce dwa tygodnie tak sobie robił i potem było OK. Przy bzykaniu żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość do Tadzikoskiego

po chuj jakiś tam balonik jak wystarczy dłoń i olej. Dłonią naoliwioną ściągasz skórę i głaszczesz główkę,tak jakby pochwą baby, aż do wytrysku. Po wytrysku myjesz i hartujesz siurka. Po kilkunastu treningach będzie wszystko OK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...