Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2017 o 12:32, Gość k...m napisał:

Witam, od kilku miesięcy współżyję z partnerka. Problemem jest szybki wytrysk, za czym idzie krótki seks i lekkie niezadowolenie ze strony partnerki. Jak można wydłużyć stosunek?

odp.
po pierwsze, to nie choroba, po drugie tyle razy się spuszczasz na golasa, aż wreszcie  kolejny  wytrysk będzie po 0,5h, jeśli ci tylko stanie, w co wątpię. Ja będąc w Twoim wieku zdolny byłem za spotkanie 10 razy trysnąć nasieniem, partnerka uzyskiwała też 10 orgazmów.

 

Odnośnik do komentarza

Mój mąż cierpi na przedwczesny wytrysk od lat. Dodam, że z wiekiem jest coraz gorzej. Teraz to już zupełnie . Zmienił pracę na nowa. ma dużo pracy i mam wrażenie,że jest jeszcze szybszy niż wcześniej. Wystarczą 2-4 ruchy. Co jest dla mnie problematyczne jak i dla niego, bo widzę jak się wstydzi tego stanu rzeczy. Czy są jakieś spodoby na to aby to powstrzymać ? Takie naturalne?

Odnośnik do komentarza

Mąż nie powinien bardziej się wyluzować? Taka ciężka i stresująca praca nie jest obra dla organizmu. I nie tylko dla sfery seksualnej. O ile lekki stres raz na jakiś czas nie jest niczym złym to długotrwały stres może byc bardzo wyniszczający ( pisze to z własnego doświadczenia z przesszłości). Wracając do głównego problemu. Czy konsultowaliście sprawę z lekarzem? Czy rozmawiałaś z nim o tym? I ewentualnie czy próbowaliście jakich środków typu prezerwatywy przedłużające stosunek?

Odnośnik do komentarza

Mówiłam mu o tym ale co z tego skoro on ma taki charakter. Wszystkim się ogólnie denerwuje, wszystko go stresuje, wszystko bierze do siebie. Widocznie będzie musiał zmienić robotę. Prezerwatywy odpadaja. Próbwaliśmy wszystkich I durexa, i unimila i innych firm ale co z tego skoro praktycznie go znieczulają tak wiec penis mu opada. Zwykle prezerwatywy z kolei nie są skuteczne. Tabletek nie brał i nie chce ich brać (proponowałam mu to i jedynie się na mnie bardzo zdenerwował, że śmię mu coś takiego polecać). Do lekarza na pewno nie pójdzie jak znam jego charakter. Tak więc nawet nie chcę mu tego proponować.

Odnośnik do komentarza

Działanie jest rózne, zalezy od osoby Ale ogólnie mają dobre opinie w sieci.Mi przynajmniej pomagają. Sa bez recepty cenowo równeiż nie są takie drogie ( mniej wiecej tyle co prezerwaywy). Spróbujcie.Potem ewentualnie będziecie mysleli o czymś innym.

Odnośnik do komentarza

u mnie zawsze tak jest z nowo poznaną dziewczyną, stres że się nie sprawdzę, niska samoocena .... Kończy się przedwczesnym wytryskiem lub bardzo słabą erekcją. Pomagają te tabletki stud pills biorę przed spodziewanym seksem czasami niepotrzebnie bo nic nie ma ale w razie czego. Sprawdzają się ale mam pytanie jak długo można je stosować i czy kiedyś mi to samo przejdzie?

Odnośnik do komentarza

Proszę pomozcie mi ponieważ mój związek rozpada się przez kiepski seks. A w zasadzie przez jego przedwczesny wytryskOn się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu tak mu sie podobasz, że nie może się opanować? Nie traktowałabym tego jak obelgę. Gorzejj byłoby jakby on nie mógł skończyć. Wtedy można byłoby się zastanawiać czy coś nie halo. Ile ze sobą jesteście? I czy probowaliście czegoś na przetrzymanie wytrysku? Może prezerwatywa pomogłaby?

Odnośnik do komentarza

No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2017 o 12:32, Gość k...m napisał:

Witam, od kilku miesięcy współżyję z partnerka. Problemem jest szybki wytrysk, za czym idzie krótki seks i lekkie niezadowolenie ze strony partnerki. Jak można wydłużyć stosunek?

Witam, masz problem ze  zbyt wczesnym wytryskiem? ja poradziłem sobie  na dzień dzisiejszy już nie potrzebuję spróbuj zakupić na rynku są dostępne żele kapsułki spraye. Ja ze swojej strony powiem że zrobiłem zakup w jednym z sklepów internetowych bodajże abcfantazj.pl mają fajne przede wszystkim markowe preparaty co jest ważne. Nie wiem czy mi się uda ale spróbuję ci podsunąć linka https://www.abcfantazji.pl/dluzszy-seks

Poczytaj temat na blogu opisuje i pomaga zlikwidować przyczyny sprawdź warto.

https://www.abcfantazji.pl/blog/przedwczesny-wytrysk-jak-przedluzyc-stosunek

 

Odnośnik do komentarza

Ale są przecież różnego rodzaju przedłużacze stosunku. Nie chcę tutaj pisać, ale to ogólnodostępna wiedza. Mam tutaj na myśli chociażby chusteczki OC Wipes. Nasączone są taką delikatną substancją która lekko blokuje receptory dotyku - bo w tym jest zwykle problem. Zasada działania jest bardzo podobna do żelu wydłużającego stosunek czy prezerwatyw wydłużających stosunek, jednak efekt jest moim zdaniem lepszy w przypadku oc wipes.

Odnośnik do komentarza
Gość crolnika

Kochana polecam te chusteckzi o których tutaj pisze koleżanka.My również mielismy podobny problem i te chusteczki okazały sie u nas bardzo dobre. Po pierwsze możesz o wiele dłużej, znaczy on może. Po drugie nie znieczulają penisa on mówił ,ze wszystko czuje. Równiez mielismy taki problem,że on się za bardzo podniecał. Teraz jest o wiele lepiej. Można je stosować również z prezerwatywą. można bez.

Odnośnik do komentarza
Gość Rokitnik

te wspomniane tabletki Stud Pills są dobre. Biorę przed stosunkiem 2 i wydłużają stosunek działają również jakby tonizująco. Kupiłem w Anglii ale widzę że w Polsce też ktoś sprzedaje w czarnej butelce pakowane po 90 tabletek koło 100zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...