Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość masz 2 metody

1) wstrzyknąć 50ml rzadkiego gipsu dentystycznego do ciał jamistych "głupiego"ch*ja &
2) 3 szybkie wytryski do pochwy i za 4-tym razem, jak Ci tylko głupi ch*j stanie, to na tyle opóźnisz wytrysk, że babę zarżniesz na "śmierć" i będzie kwiczeć; dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KUmasz, za przeproszeniem, ciemnogrodzie?

Odnośnik do komentarza
Gość pan doktor

Ponieważ orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją, to na nasienie trzeba se zarobić dobrym pokarmem, gdyż z pustego i Salomon nie naleje. Notabene, bez optymalnej ilości spermy nie będzie satysfakcjonującego wytrysku/orgazmu. Wystarczy czy jeszcze coś dodać?

Odnośnik do komentarza

zamiast dbać o dobry seks zdrowym trybem życia, metoda dla leniwych z powodu otyłości: dać se wszczepić za kilkadziesiąt tys. $ elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu, i siedząc w fotelu z kuflem piwa, papierosem w gębie, orgazm wyzwalać guzikiem elektronicznym.
Za jednym zamachem można przeżyć orgazm całego życia >8 minut i kopytami strzelić z rozkoszą w kalendarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Emanuelle 62

Czy kobiety oziębłe też mogą zapisać się na zabieg wszczepienia elektrod seksualnych. Jak miałam 20 lat, to miałam pierwszy i jedyny orgazm, teraz mając 62 pragnę go powtórzyć i mieć więcej niż 1!!!!! a nawet 8 minut.
Czy płatność może być rozłożona na raty?

Odnośnik do komentarza

chłopie, to nie choroba!!! Chorobą będzie brak wyreysku lub trudnoosiągalny, ale tego doświadczysz dopiero po 50-tce, jeśli dożyjesz!!!
Teraz rób tak: 3 wytryski do pochwy niby przedwczesne i następny na tyle się opóźni, że zarżniesz babę na śmierć, a samemu się nie spuścisz, bo Ci opadnie. Kumasz drogi buraku?

Odnośnik do komentarza

Mam przedwczesny wytrysk. Chociaż nauczyłem się kontrolować z wiekiem. Był czas kiedy wytrysk następował u mnie praktycznie po dwóchruchach. Pomogły dużo ćwiczenia ale wciaż stosunek nie trwa więcej niż 2-3 minuty. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość elvirkaaaa

Cóż... należałoby porównać składy. To trochę ignorancja mówić w ciemno, że nie ma lepszego środka, bez porównania składów.
Co do wypowiedzi lovers...
Tak. Aczkolwiek nie są dostępne tak łatwo jak prezerwatywy. Najlepiej zamawiać je przez internet.

Odnośnik do komentarza
Gość do Sami.Cz.

Ostrzeżenie: jeśli ten twój Iqman powoduje, że lejesz spermą kilka razy za dupczenie, to tak możesz osłabić Układ Immunologiczne, że zdechniesz jak laboratoryjny szczur, któremu wszczepiono elektrody do mózgu i wyzwalał orgazm/wytrysk guzikiem elektrycznym.

Odnośnik do komentarza

oczywiście nie z lateksu a dętki rowerowej. Ręczę, że będziesz rżnął
1 h i się nie spuścisz za wcześnie. Po zadowoleniu baby wyciągasz siura z dętki i walisz konia swoją lub łapą baby. Po pół roku takich ćwiczeń dostając gruczolaka w sterczu, będziesz wyleczony na amen.

Odnośnik do komentarza

W tym wieku często ma sie problemy z przedwczesnym wytryskiem Młodzi mężczyźni za bardzo tego nie kontroluja oraz bardzo szybko się podniecają tak wieć wytrysk może przyjść po kilku ruchach. Po pierwsze spróbowałbym na pewno ćwiczeń polegających na masturbacji. Próbuj jak najdłużej wstrzymac wytrysk.Na początku może Ci sie nie udawać jednak potem jak będziesz współżył z dziewczyną będzie o wiele lepiej. Po drugie możesz wypróbować sobie chusteczki nawilżone substancją powstrzymująca wytrysk. Są dostępne w sieci pod nazwą Orgasm Control Wipes. Maja mocniejsze dzialanie niż prezerwatywa. Tabletki na razie bym sobie odpuścił. Póki nie wypróbujesz innych sposobów.

Odnośnik do komentarza
Gość Do aótora

Niedrogi, bo ciemny buraku, taki wytrysk nie jest chorobą!!! Chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny, czyli taki, że zatrzesz pizdę babie do czerwoności, a sam się nie spuścisz. O taki wytrysk ci chodzi?
Biedny głupcze: spuszczasz się 4 razy na golasa do pizdy, po tych 4. razach baba na 100% powinna osiągnąć orgazm, jeśli nie osiągnie to jest chora na oziębłość płciową, i wypierdol jom z wyra. Czy twoje 4 wytryski= 4 orgazmy trza leczyć? kuń by sie óśmiał. Myślę, że jusz nie bedziesz dupy zawracał jakimś pszetfczesnym wytryskiem, tylko bedziesz kopulował i sie spószczał, jo?

Odnośnik do komentarza
Gość GrzegorzWAWA

Zgadza się z opiniami odnośnie Iqman, bo prawda jak masz powiedzmy praiwe zero, to nawet operacja nie pomoże, ale jak chodzi tylko o wydłużenie, to uważam że warto spróbować, wiadomo, że dany środek będzie działał inaczej na daną osobę, nie mniej chyba lepiej spróbować niż dać się kroić, tym bardziej, że ból zdecydowanie mniejszy i wszystko odbywa się bez narkozy, co jest ważne

Odnośnik do komentarza

 Sam tak mam, że jeszcze szybciej dochodzę z laską niż nawet sam ( szczególnie jak robimy to przy włączonym świetle, wtdy jestem o wiele bardziej podniecony hehe). NIc fajnego generalnie, szczególnie jak się włozy i od razu tryska, ale znalazłem swojej sposoby na to;
masturbacja przed stosunkiem, drugi raz jest już dłuższy
myslę o czymś innym
i orgasm control wipes ( jak nie zapomnę) . Sa to chusteczki nasączone środkiem znieczulajacym tak wieć można o wiele dłużej.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, ze tak. Tylko na początku smarujesz sobie penisa chusteczką ( albo dziewczyna jeśli chcecie aby to była taka gra wstepna). Odczekasz te 10 minut, możesz się wtedy zresztą zająć lasą. Potem guma i możecie robić to o wiele, wiele dłuzej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem szczerze powiedziawszy. Sam zamawiałem przez internet i taka opcja zamawiania o wiele bardziej mi pasuje niż kupowanie stacjonarnie. Nikt nie wie co kupuje, jakie mam problemy a jednak kupowanie czegoś takiego o czymś świadczy. Wpisz sobie oc wipes w google i wyskoczy Ci spora lista sklepów w których to dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...