Forum Seks

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

~k...m

~k...m

Witam, od kilku miesięcy współżyję z partnerka. Problemem jest szybki wytrysk, za czym idzie krótki seks i lekkie niezadowolenie ze strony partnerki. Jak można wydłużyć stosunek?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~masz 2 metody

~masz 2 metody

1) wstrzyknąć 50ml rzadkiego gipsu dentystycznego do ciał jamistych "głupiego"ch*ja &
2) 3 szybkie wytryski do pochwy i za 4-tym razem, jak Ci tylko głupi ch*j stanie, to na tyle opóźnisz wytrysk, że babę zarżniesz na "śmierć" i będzie kwiczeć; dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KUmasz, za przeproszeniem, ciemnogrodzie?

~do szybkostrzelca

~do szybkostrzelca

Czy 4 orgazmy mężczyzny, a 1 kobiety można nazwać chorobą, o której co drugi "burak" pisze: cierpię na przedwczesny wytrysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ciąg dalszy

~ciąg dalszy

jeśli jesteś, za przeproszeniem, cherlakiem z powodu picia, palenia i hipokinezji, to po twoim szybkim wytrysku przypinasz se dildo i kończysz. Jeśliś biedny burak bez szmalu na dildo, to robisz to językiem. Proste jak budowa cepa i po co tyle pieprzenia o leczeniu czegoś co nie jest chorobą!!!????

~doktórkaa

~doktórkaa

co za debil powiedział, że chłop musi tak długo wstrzymywać wytrysk, aż baba pierwsza osiągnie orgazm?
Takie wstrzymywanie lub rezygnacja z wytrysku grozi chorobą pn. prostatyzm, a z biegiem czasu rakiem stercza/prostaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~pan doktor

~pan doktor

Ponieważ orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją, to na nasienie trzeba se zarobić dobrym pokarmem, gdyż z pustego i Salomon nie naleje. Notabene, bez optymalnej ilości spermy nie będzie satysfakcjonującego wytrysku/orgazmu. Wystarczy czy jeszcze coś dodać?

~dodatek

~dodatek

zamiast dbać o dobry seks zdrowym trybem życia, metoda dla leniwych z powodu otyłości: dać se wszczepić za kilkadziesiąt tys. $ elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu, i siedząc w fotelu z kuflem piwa, papierosem w gębie, orgazm wyzwalać guzikiem elektronicznym.
Za jednym zamachem można przeżyć orgazm całego życia >8 minut i kopytami strzelić z rozkoszą w kalendarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Emanuelle 62

~Emanuelle 62

Czy kobiety oziębłe też mogą zapisać się na zabieg wszczepienia elektrod seksualnych. Jak miałam 20 lat, to miałam pierwszy i jedyny orgazm, teraz mając 62 pragnę go powtórzyć i mieć więcej niż 1!!!!! a nawet 8 minut.
Czy płatność może być rozłożona na raty?

~do buraka

~do buraka

chłopie, to nie choroba!!! Chorobą będzie brak wyreysku lub trudnoosiągalny, ale tego doświadczysz dopiero po 50-tce, jeśli dożyjesz!!!
Teraz rób tak: 3 wytryski do pochwy niby przedwczesne i następny na tyle się opóźni, że zarżniesz babę na śmierć, a samemu się nie spuścisz, bo Ci opadnie. Kumasz drogi buraku?

~ciąg dalszy

~ciąg dalszy

takie na chama przedłużanie wytrysku grozi najpierw gruczolakiem, po jakimś czasie rakiem stercza/prostaty!!!!!.
Mam nadzieję, że nie jesteś idiotą- samobójcą?

~Levers

~Levers

Mam przedwczesny wytrysk. Chociaż nauczyłem się kontrolować z wiekiem. Był czas kiedy wytrysk następował u mnie praktycznie po dwóchruchach. Pomogły dużo ćwiczenia ale wciaż stosunek nie trwa więcej niż 2-3 minuty. Co robić?

~elvirkaaa

~elvirkaaa

Prezerwatywa przedłużająca wytrysk. Chusteczki Oc wipes.No i dalsze ćwiczenia ( możesz ewentualnie zastosować masturbację przed samym stosunkiem ponieważ to również może znacznie pomóc).

~do Elvirki

~do Elvirki

źle mi się kliknęło, direk= siurek. A ty masz chopaka i jak małego siurka ma? Dajesz mu się spuszczać w swojej cipce, i jak często za wieczór i noc?

~levers

~levers

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 25-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~Sami.CZ

~Sami.CZ

Moim zdaniem obecnie nie ma lepszego środka wspomagającego potencję, jak Iqman. Sam go brałem a efekt moim (i nie tylko, bo żona tez tak twierdzi) rewelacyjny. Juz dawno nie mieliśmy tak udanych zbliżeń

~elvirkaaaa

~elvirkaaaa

Cóż... należałoby porównać składy. To trochę ignorancja mówić w ciemno, że nie ma lepszego środka, bez porównania składów.
Co do wypowiedzi lovers...
Tak. Aczkolwiek nie są dostępne tak łatwo jak prezerwatywy. Najlepiej zamawiać je przez internet.

~do Sami.Cz.

~do Sami.Cz.

Ostrzeżenie: jeśli ten twój Iqman powoduje, że lejesz spermą kilka razy za dupczenie, to tak możesz osłabić Układ Immunologiczne, że zdechniesz jak laboratoryjny szczur, któremu wszczepiono elektrody do mózgu i wyzwalał orgazm/wytrysk guzikiem elektrycznym.

~Kentor

~Kentor

Ponawiam pytanie. Mam 20 lat oraz współżyje z dziewczyną. Jednak potrafię skończyć w kilka ruchów.Prezerwatywa kiepsko działa W jaki inny sposób mozna powstrzymać wytrysk.

Onan barbarzyńca

Onan barbarzyńca

Gumę trzeba zakładać Kormoran, a nie Durex. Może tę pytanie bardziej do seksuologa czym na forum, gdzie nikt o niczym niema pojęcia

211553 onan-barbarzynca Mężczyzna, 44 lata, Budapeszt
~onanizator44

~onanizator44

taki wytrysk to nie choroba!!!
Metoda: tyle razy się spuszczać, aż będzie opóźniony na tyle, że babie pizda się zaogni, i będzie wołać skończ jusz kohanie, bo z roskoszy mnie boli pizda..