Skocz do zawartości
Forum

Brak spermy po masturbacji


Gość Blade

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nietantryk34

Brak wytrysku spermy, podczas walenia konia, do pizdy może być wywołany wytryskiem wstecznym spowodowanym uszkodzeniem prostaty i zwieracza pęcherza. Często też tantrycy uzyskują taki suchy orgazm, czyli wytrysk wsteczny w wyniku wyćwiczonych do tego mm kegla. Mm. Kęgla tak silnie obejmują cewkę moczową, że sperma podczas orgazmu, zamiast do pizdy cofa się do pęcherza moczowego kopulanta.
Niektórzy durnie/tantrycy twierdzą, że seksowi tantrycznemu nie tracą cennego białka, że ta sperma zamienia się na cudowną energię witalną.
Gówno prawda, ta sperma wylewana jest z moczem do kibla!!!!!! Buaaahhhhhaaaa.NN
PS: skoro podczas masturbacji nie masz wytrysku, toś chory i wal do lekarza, albo do SEMINARIUM na ciędza, bo na chuj Ci chuj !!!!!

Odnośnik do komentarza

ohyda co piszesz jak analnie co bedziesz swojego chuja wsadzał do swojej dupy ,a siegniesz do niej ,co za ułomstwa jeszcze chodza po tym swiecie,chuja wsadz sobie w swoja gebe ty rozpustniku,rosnie mlody kurwiasz...

Odnośnik do komentarza
Gość kurwiarz

~nnnnj
ohyda co piszesz jak analnie co bedziesz swojego chuja wsadzał do swojej dupy ,a siegniesz do niej ,co za ułomstwa jeszcze chodza po tym swiecie,chuja wsadz sobie w swoja gebe ty rozpustniku,rosnie mlody kurwiasz...

kurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarz

Jestem cyrkowcem i tak wyćwiczonym, że swojego chuja biorę do buzi i się spuszczam z połykiem. Łyso ci?
A ty pewnie jesteś stara moherowa Ropucha i oziębła seksualnie, cio? buuaaahhhhaaa

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 70-tą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...