Forum Seks

Brak spermy po masturbacji

~Blade

~Blade

Czy jeśli często będe się masturbował to moge nie mieć spermy?Proszę o szybką odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

muszka19

muszka19

nieprawda Twoj organizm zawsze bedzie wytwarzal sperme, bo taka funkcje maja faceci!!!!

18 muszka19 Kobieta, 26 lat, Katowice
~Rubinowa

~Rubinowa

Mężczyzna caly czas produkuje spermę. I jeżeli zdarzy się, że jej nie ma to powinno udać się do lekarza bo to oznacza coś niedobrego

dadaaria

dadaaria

nie, to nie masz zapasu na cale zycie i go zuzywasz tylko produkujesz podneicajac sie i majac erekcje

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
Natalia Bator

Natalia Bator

Sperma wytwarzana jest przez organizm na bieżąco, więc zabraknąć raczej nie zabraknie, jednak wiedz, że z wiekiem może być gorsza jeśli chodzi o możliwość zapłodnienia, co wynika przede wszystkim z wieku mężczyzny.

26 natalia-bator Kobieta, 31 lat, Lublin
~Nietantryk34

~Nietantryk34

Brak wytrysku spermy, podczas walenia konia, do pizdy może być wywołany wytryskiem wstecznym spowodowanym uszkodzeniem prostaty i zwieracza pęcherza. Często też tantrycy uzyskują taki suchy orgazm, czyli wytrysk wsteczny w wyniku wyćwiczonych do tego mm kegla. Mm. Kęgla tak silnie obejmują cewkę moczową, że sperma podczas orgazmu, zamiast do pizdy cofa się do pęcherza moczowego kopulanta.
Niektórzy durnie/tantrycy twierdzą, że seksowi tantrycznemu nie tracą cennego białka, że ta sperma zamienia się na cudowną energię witalną.
Gówno prawda, ta sperma wylewana jest z moczem do kibla!!!!!! Buaaahhhhhaaaa.NN
PS: skoro podczas masturbacji nie masz wytrysku, toś chory i wal do lekarza, albo do SEMINARIUM na ciędza, bo na chuj Ci chuj !!!!!

~Bladee

~Bladee

a jak bede sie masturbowal analnie, to bede mial opfity wytrysk spermy? Prosze o szypkom otpowieć.

~nnnnj

~nnnnj

ohyda co piszesz jak analnie co bedziesz swojego chuja wsadzał do swojej dupy ,a siegniesz do niej ,co za ułomstwa jeszcze chodza po tym swiecie,chuja wsadz sobie w swoja gebe ty rozpustniku,rosnie mlody kurwiasz...

~kurwiarz

~kurwiarz

~nnnnj
ohyda co piszesz jak analnie co bedziesz swojego chuja wsadzał do swojej dupy ,a siegniesz do niej ,co za ułomstwa jeszcze chodza po tym swiecie,chuja wsadz sobie w swoja gebe ty rozpustniku,rosnie mlody kurwiasz...

kurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarzkurwiarz

Jestem cyrkowcem i tak wyćwiczonym, że swojego chuja biorę do buzi i się spuszczam z połykiem. Łyso ci?
A ty pewnie jesteś stara moherowa Ropucha i oziębła seksualnie, cio? buuaaahhhhaaa

~nnnnj

~nnnnj

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 70-tą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!